Dr. Ąžuolas Čekanavičius

Dr. Ąžuolas Čekanavičius

Advokatų kontoros Ellex Valiunas asocijuotas partneris, Intelektinės nuosavybės ir informacinių technologijų praktikos grupės #EllexDigital vadovas

Ąžuolas vadovauja unikaliai teisinei praktikai Lietuvoje - #EllexDigital, kuri buvo sukurta siekiant įtvirtinti advokatų kontoros Ellex dėmesį skaitmeninei ekonomikai ir pasidalyti kontoros žiniomis IT, intelektinės nuosavybės, sutarčių, teisminių ginčų ir reguliavimo srityse. #EllexDigital teisinės paslaugos apima unikalią patirtį sparčiai besivystančiose skaitmeninio verslo rinkose: elektroninės prekybos, elektroninio parašo, telekomunikacijų, programinės įrangos kūrimo ir licencijavimo, IT infrastruktūros sprendimų, kibernetinio saugumo, dirbtinio intelekto srityse.

13:05 - 13:25

NIS2 Direktyvos demistifikavimas: kas tai ir ko tikėtis Lietuvos verslui?

Pranešime aiškiai ir glaustai apžvelgsime NIS2 direktyvą, nušviesime pagrindines jos nuostatas ir atitikties reikalavimus. Sužinokite, kaip šis Europos kibernetinio saugumo teisės aktas gali paveikti jūsų organizaciją ir kokių veiksmų turite imtis, kad užtikrintumėte atitiktį. Šis įvadinis pranešimas – Jūsų vartai į NIS2 supratimą ir jo reikšmės įvertinimą Lietuvos verslo aplinkoje.