Apie mus

Vartotojų lūkesčiai IT priemonėms labai išaugo, tad bet koks sistemos gedimas ar trikdis nebepriimtinas. Todėl šiandien IT greitis yra vienas iš mūsų konkurencinio pranašumo kertinių aspektų. Naudodamiesi ,,Blue Bridge” paslaugomis pasieksite didesnį verslo efektyvumą, paspartinsite inovacijas ir pelnysite didesnį klientų pasitenkinimą.

Šiuolaikiniai IT sprendimai tampa vis sudėtingesni, todėl jiems tinkamai parinkti, įdiegti, plėtoti ir prižiūrėti reikia papildomų kompetencijų. ,,Blue Bridge” komanda padės išsirinkti tinkamiausią ir lengvai valdomą sprendimą arba pasiūlys profesionalias priežiūros paslaugas. Siūlome sprendimus, apimančius visą IT infrastruktūrą, ir platų kompetencijų bei patirties spektrą.

Ties kiekviena paslauga ar projektu  ypatingą dėmesį skiriame kibernetiniam saugumui ir užtikriname, kad jūsų reputacija ir pinigai būtų saugūs. Naudodamiesi ,,Blue Bridge” paslaugomis ir sprendimais galite būti tikri, kad paslaugos teikiamos saugiai, o bendri projektai prisideda prie jūsų organizacijos saugumo. Užtikriname aukščiausius saugumo standartus naudodami tik naujausias priemones, dirbdami pagal griežtus vidinius saugumo procesus, analizuodami jūsų IT infrastruktūrą ir teikdami rekomendacijas saugumui gerinti.

Teikiame visą
IT infrastruktūrą apimančias
IT paslaugas.

Kiekvieną projektą įgyvendiname remdamiesi ITIL ir geriausia kibernetinio saugumo praktika. Mūsų IT paslaugomis ir sprendimais pasitiki sėkmingiausios Lietuvos įmonės ir didžiausios valstybinės organizacijos.

1
Partnerysčių su pasaulyje pirmaujančiais IT gamintojais.
1
Vieta Didžiajame reputacijos indekse Bendras įvertinimas (2022 m.)
1
Aukštos kvalifikacijos IT ir valdymo specialistai.

“Blue Bridge“ grupė

,,Blue Bridge Group” prekės ženklą sudaro ,,Blue Bridge MSP”, ,,Blue Bridge Code” ir ,,Blue Bridge Baltic”.

Klientai

Darbuotojų kultūra ir vertybės

,,Blue Bridge” vadovaujamės ypatinga filosofija, pagrįsta partnerystės visiems svarba. Komandinis darbas, pasitikėjimas ir dalijimasis žiniomis – tai principai, padedantys mums įveikti iššūkius ir pasiekti pergalių – tiek asmeninių, tiek komandinių.

Prenumeruokite naujienlaiškį ir pirmieji gaukite naujienas!