Aplikacijų ugniasienių parinkimas ir diegimas

  Gaukite pasiūlymą

  Džiugu, kad domitės mūsų pasiūlymais. Palikite užklausą ir su jumis susisieksime per 1 d.d.  Kiekvienoje organizacijoje galima rasti daug įvairių aplikacijų – nuo pasiekiamų tik vidiniams naudotojams iki prieinamų iš išorės. Įprasti apsaugos sprendimai dažniausiai apsaugo infrastruktūrą tik tinklo lygmenyje, o aplikacijų lygmuo lieka menkai apsaugotas. Tam reikalinga aplikacijų ugniasienė (angl. Web Application Firewall, WAF), kuri ne tik apsaugo aplikacijas nuo kenkėjiškų , nukreiptų į aplikacijos kodą atakų, tačiau ir „perpranta“ aplikacijas iš esmės – stebi aplikacijos logiką, elementų skaičių ir tipą, nustato tipišką naudotojo elgesį tam, kad bet kokios anomalijos būtų lengvai pastebimos.

  #greita

  #paprasta

  #saugu

  Po profesionalaus sprendimo diegimo dėl sukonfigūravimo tolimesnio mašininio mokymosi (Machine Learning) sprendimas automatiškai užtikrina tinkamą aplikacijos apsaugą.
  Greitesnis aplikacijos veikimas galutiniams naudotojams.
  Saugus ir operatyvus bandymų išnaudoti aplikacijos pažeidžiamus užkardymas su automatiniu virtualiu lopymu (angl. virtual patching).

  Kaip tai veikia?

  1.
  Analizuojame Jūsų internetines aplikacijas.
  2.
  Parenkame tinkamiausią ugniasienės veikimo režimą.
  3.
  Įdiegiame sprendimą.
  4.
  Sukonfigūruojame sprendimą pagal jūsų poreikius.
  5.
  Testuojame sprendimą ir užtikriname jo veikimą.

  Sprendimų gamintojai ir paslaugų partneriai:

  Gaukite pasiūlymą

  Džiugu, kad domitės mūsų
  pasiūlymais. Palikite užklausą ir
  su jumis susisieksime per 1 d.d.