Karjera

„Blue Bridge“ įmonių grupės kultūra grindžiama ypatinga filosofija, kurios pamatas – partnerystės svarba visiems. Komandiškumo, pasitikėjimo ir dalinimosi žiniomis kultūros dėka padedame vienas kitam įveikti iššūkius ir pasiekti pergales – asmenines ir komandines. Žinome, kad kiekvienas čia turime visas galimybes realizuoti save ir tobulėti ne tik profesinėje srityje, bet ir kaip harmoninga asmenybė. Jau įsitikinome, kad čia galima atrasti kur kas daugiau, nei darbą.

Karjera „Blue Bridge“ grupėje

Mūsų vertybės – atsakingumas veža, žingsniu priekyje, smagu laimėti kartu – leidžia pagrįstai žadėti, kad dalinsimės su jumis ne tik patirtimi, bet ir pagarba, draugyste. Tuo mes gyvename ir itin vertiname.
Skatiname kiekvieno komandos nario įsitraukimą – taip kuriame atmosferą ir kultūrą, kurioje patiems malonu dirbti, bendrauti. Tuo tarpu aiškūs tikslai, grįžtamojo ryšio kultūra ir darbas aukštos kompetencijos komandoje padės augti bei patirti įkvepiantį „Blue Bridge“ grupės mentorystės efektą.

Svajojame
Rūpinamės
Pramogaujame
Realizuojame save
Tobulėjame
Pastebime ir įvertiname
Bendraujame
Svajojame
Rūpinamės
Pramogaujame
Realizuojame save
Tobulėjame
Pastebime ir įvertiname
Bendraujame
Akimirkos iš mūsų gyvenimo

Ne veltui viena mūsų vertybių – smagu dirbti kartu! Smagu ne tik biure ar per įmones šventes, bet neretai džiaugiamės tarpusavio bendravimu ir už ofiso ribų. Norime pasidalinti ir su jumis mūsų akimirkomis.

IEŠKOME: PRISIJUNK PRIE MŪSŲ

„Blue Bridge“ grupės kolektyvas laukia tavęs!

Jei neradai tau tinkančios pozicijos – nepraleisk galimybės, prenumeruok mūsų karjeros skiltį ir pirmas sužinok apie atviras pozicijas mūsų komandoje!

Įveskite tinkamą el. pašto adresą.