Duomenų perdavimo tinklo priežiūros paslaugos

  Gaukite pasiūlymą

  Džiugu, kad domitės mūsų pasiūlymais. Palikite užklausą ir su jumis susisieksime per 1 d.d.  Tinklas – viena iš kertinių bet kurios IT infrastruktūros dalių, kurios pagalba galime pasiekti duomenis esančius vietiniame serveryje arba „debesyje“. Tuo pat metu tinklas dažniausiai atsiduria ir kibernetinių įsilaužėlių taikinyje.

  Tinklo komponentai ir sprendimai – sritis, reikalaujanti specifinių žinių, ypač jei norima išspręsti greitaveikos problemas arba maksimaliai išnaudoti tokius sprendimus kaip ugniasienė, Wi-Fi prieigos taškai ir t. t.

  Su „Blue Bridge“ duomenų perdavimo tinklo priežiūros paslaugomis patirsite mažesnę įsilaužimo riziką, galėsite padidinti tinklo veikimo stabilumą ir greitaveiką. Duomenų perdavimo tinklo priežiūros paslaugos leidžia pasitelkti aukštos kvalifikacijos tinklų inžinierių patirtį bei žinias tinkamai prižiūrint tinklą ir jame dirbančius sprendimus.

  #greita

  #paprasta

  #saugu

  Periodinis tinklo įrangos mikroprogramos (angl. firmware) arba operacinės sistemos atnaujinimas bei operatyvus žinomų programinio kodo klaidų (angl. bugs), kurios daro įtaką įrenginio greitaveikai, pašalinimas užtikrina greitesnį ir patikimesnį tinklo įrangos veikimą.
  Įrenginio konfigūracijos atsarginės kopijos sukūrimas kaskart atliekant konfigūracijos pakeitimus supaprastina ir sutrumpina įrenginio darbinės veiklos atstatymą po gedimo.
  Daugiau saugumo su periodiškai atliekamu prieigos kontrolės sąrašo (angl. access control list) patikrinimu, kuris leidžia sumažinti perteklinių (o kartais – net žalingų) prieigų kiekį.

  Kaip tai veikia?

  1.
  Atliekame tinklo saugumo ir architektūros auditus, įvertiname dabartinę situaciją.
  2.
  Pateikiame pasiūlymus dėl pokyčių ir įrangos atnaujinimo.
  3.
  Esant poreikiui atliekami būtini pakeitimai.
  4.
  Tinklas prijungiamas prie „Blue Bridge“ monitoringo sistemos.
  5.
  Teikiame paslaugas ir diegiame reikiamus atnaujinimus.

  Sprendimų gamintojai ir paslaugų partneriai:

  Gaukite pasiūlymą

  Džiugu, kad domitės mūsų
  pasiūlymais. Palikite užklausą ir
  su jumis susisieksime per 1 d.d.