Saugumo sprendimai

  Gaukite pasiūlymą

  Džiugu, kad domitės mūsų pasiūlymais. Palikite užklausą ir su jumis susisieksime per 1 d.d.  Kibernetinis saugumas – sudėtinga ir greitai kintanti sritis, todėl daugeliui organizacijų sudėtinga operatyviai įgyti reikiamas kompetencijas ir apsaugoti savo duomenis bei reputaciją. Pagal kiekvieno kliento poreikį, galime pasiūlyti įvairaus lygio saugumo sprendimus, sukurti saugumo architektūrą, įdiegti sprendimus ir pasirūpinti jų priežiūra.

  Saugumo paslaugas teikiame ir privačioms organizacijoms (apsaugant jautrius klientų, darbuotojų, įmonės duomenis, reputaciją), ir valstybinėms organizacijoms, padėdami užkardyti profesionalių hakerių ar nedraugiškų valstybių kibernetines atakas.

  #greita
  #paprasta
  #saugu
  Su „Blue Bridge“ saugumo paslaugomis jums bus paprasčiau tiksliai įvertinti dabartinę organizacijos saugumo brandą, identifikuoti didžiausias saugumo spragas ir įvertinti darbuotojų sąmoningumą socialinės inžinerijos metodų akivaizdoje.
  Mūsų ekspertai operatyviai ir aiškiai įvardys svarbiausius saugumo prioritetus ir pasiūlys, kaip galima būtų patobulinti dabartinę saugumo situaciją.
  Dirbame su pirmaujančiais saugumo sprendimų gamintojais, todėl nepriklausomai nuo to, kokio tipo saugumo sprendimą pasirinksite, galite būti tikri, kad jis ne tik atliks savo funkcijas, bet ir bus saugus.

  Paslaugos

  Gaukite pasiūlymą

  Džiugu, kad domitės mūsų
  pasiūlymais. Palikite užklausą ir
  su jumis susisieksime per 1 d.d.