Duomenų centrų infrastruktūra

  Gaukite pasiūlymą

  Džiugu, kad domitės mūsų pasiūlymais. Palikite užklausą ir su jumis susisieksime per 1 d.d.  Mūsų komanda padės pasirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį serverių bei saugyklų sprendimą ir avarinio sistemų atkūrimo planą bei laikus. Drauge nustatę esminius verslo poreikius, sukursime individualų arba pritaikysime standartinį sprendimą.

  Parinkdami duomenų centrų infrastruktūrą, „Blue Bridge“ IT architektų ir inžinierių komanda ne tik sukurs sprendimo architektūrą, bet ir padės pasirinkti optimaliausią įrangą sprendimo realizacijai. Esame HPE „Platinum Partner“ partneriai – šis statusas  suteikiamas už aukščiausio lygio kompetencijas ir pardavimo rezultatus.

  Teikdami avarinio sistemų atkūrimo paslaugas užtikrinsime jūsų poreikius geriausiai atitinkantį duomenų atstatymo laiką (angl. Recovery Time (RTO)) ir nedidelį prarastų duomenų kiekį (angl. Recovery Point (RPO)). Taip pat – sukursime planą, padėsiantį sklandžiai įgyvendinti IT sistemų atstatymą nenumatytų iššūkių akivaizdoje.

  #greita
  #paprasta
  #saugu
  Greitas ir paprastas būdas susikurti sprendimą, kuriantį ilgalaikę vertę ir užtikrinantį veiklos tęstinumą.
  Mūsų komandos ilgametė patirtis ir IT infrastruktūros rinkos išmanymas įgalina greitai ir paprastai pasirinki įrangą, geriausiai atitinkančią jūsų poreikius.
  Sprendimų architektūrą ir sistemų atkūrimo planus kuriame pagal gerąsias gamintojų praktikas, užtikrinančias pridėtinės vertės kūrimą ir kibernetinį saugumą.

  Paslaugos

  Gaukite pasiūlymą

  Džiugu, kad domitės mūsų
  pasiūlymais. Palikite užklausą ir
  su jumis susisieksime per 1 d.d.