Duomenų bazių aplinkų priežiūros paslaugos

  Gaukite pasiūlymą

  Džiugu, kad domitės mūsų pasiūlymais. Palikite užklausą ir su jumis susisieksime per 1 d.d.  Kokybiška duomenų bazių aplinkų priežiūra leidžia užtikrinti greitesnį duomenų pasiekiamumą.  „Blue Bridge“ duomenų bazių aplinkų priežiūros paslaugos leidžia profesionaliai pasirūpinti ir uždarojo kodo (pvz., „Microsoft“, „Oracle“), ir atvirojo kodo (pvz.,  „MariaDB“, „PostgreSQL“) duomenų bazių aplinkomis: laiku diegti atnaujinimus, padidinti duomenų bazių greitaveiką, užtikrinti duomenų bazių stabilų veikimą.

  Drauge su paslaugomis gaunate galimybę sumažinti duomenų praradimo riziką atsitikus IT nelaimei ir drauge su mūsų specialistais sukurti atsarginių kopijų kūrimo planą.

  #greita

  #paprasta

  #saugu

  Greitesnis duomenų bazių, o drauge – ir aplikacijų – veikimas bei stabilumas.
  Paprasčiau profesionaliai pasirūpinti net sudėtingais, specifinių žinių reikalaujančiais atvirojo kodo duomenų bazių sprendimais.
  Daugiau saugumo – paslaugos apimtyje inicijuojamas ir vykdomas periodinių atsarginių kopijų kūrimas.
  Daugiau kontrolės ir saugumo su pateikiamomis naudotojų ir jiems suteiktų teisių ataskaitomis, kurios padeda užtikrinti ir kontroliuoti tinkamą naudotojų prieigą prie duomenų.

  Kaip tai veikia?

  1.
  Atliekame duomenų bazių aplinkos auditą ir įvertiname dabartinę situaciją.
  2.
  Prijungiame duomenų bazes prie „Blue Bridge“ monitoringo sistemos. Esant poreikiui, sudarome veiklos tęstinumo, kopijavimo bei duomenų atstatymo planus.
  3.
  Teikiame paslaugą ir užtikriname rezervinių kopijų valdymą.

  Sprendimų gamintojai ir paslaugų partneriai:

  Gaukite pasiūlymą

  Džiugu, kad domitės mūsų
  pasiūlymais. Palikite užklausą ir
  su jumis susisieksime per 1 d.d.