El. pašto apsaugos sprendimo parinkimas ir diegimas

  Gaukite pasiūlymą

  Džiugu, kad domitės mūsų pasiūlymais. Palikite užklausą ir su jumis susisieksime per 1 d.d.  El. pašto sprendimai leidžia apsaugoti darbuotojų el. pašto paskyras nuo brukalų (spam), virusų, dokumentų praradimo, apsimestinio laiškų siuntinėjimo (scam). Didžioji dauguma atakų prasideda būtent nuo el. paštu atsiųstos kenksmingos nuorodos ar failo, todėl el. pašto apsauga yra vienas iš svarbiausių bazinių apsaugos sprendimų.

  Nors dauguma el. pašto tiekėjų siūlo savo el. pašto apsaugos priemones, dažnai jų nepakanka, o specializuoti el. pašto sprendimai jas pralenkia lankstumu ir galimybėmis pritaikyti sudėtingas konfigūracijos taisykles. Be to, tokie el. pašto apsaugos sprendimai leidžia negauti ne tik kenksmingų, bet ir nepageidautinų el. laiškų, kategorizuoti visus įtartinus el. laiškus bei atlikti su jais kitus prevencinius veiksmus.

  Mūsų komanda užtikrins, kad sprendimas ir jo konfigūracija atitiktų jūsų poreikius – mūsų komandos patirtis leidžia pritaikyti el. pašto apsaugą specifinei saugumo politikai. Remdamiesi geriausiomis praktikomis ir jūsų poreikiais, sukonfigūruojame saugos profilius: apsaugą nuo brukalų, nuorodų tikrinimą, virusų skenavimą, duomenų nutekėjimo apsaugą, el. pašto šifravimą, siuntėjo tapatybės patikrą ir kitas apsaugos funkcijas.

  #greita

  #paprasta

  #saugu

  Gretai ir automatiškai aptinkamos bei užkardomos potencialios grėsmės.
  Paprastas ir profesionalus sprendimo diegimas, nesutrikdantis jūsų veiklos.
  Daugiau saugumo su specializuotais el. sprendimais ir profesionalia konfigūracija, atitinkančia jūsų poreikius.

  Kaip tai veikia?

  1.
  Atliekame Jūsų organizacijos IT saugumo sistemų analizę.
  2.
  Parenkame tinkamiausią el. pašto apsaugos sprendimą.
  3.
  Suprojektuojame sprendimą.
  4.
  Diegiame sprendimą kliento aplinkoje.
  5.
  Konfigūruojame sprendimą pagal geriausias saugumo praktikas.

  Sprendimų gamintojai ir paslaugų partneriai:

  Gaukite pasiūlymą

  Džiugu, kad domitės mūsų
  pasiūlymais. Palikite užklausą ir
  su jumis susisieksime per 1 d.d.