Gaukite pasiūlymą

  Džiugu, kad domitės mūsų pasiūlymais. Palikite užklausą ir su jumis susisieksime per 1 d.d.  NIS2 (liet. TIS2 – tinklo ir informacinių sistemų saugumo direktyva) tikslas – pasiekti aukštą bendrą kibernetinio saugumo lygį visose Europos Sąjungos valstybėse narėse.

  Palyginti su NIS, NIS2 išplečiami ES masto saugumo reikalavimai ir išplečiama organizacijų bei sektorių, kuriems taikoma NIS2, taikymo sritis, kad būtų padidintas tiekimo grandinių saugumas, nustatyti nauji pranešimų teikimo įpareigojimai ir visoje Europoje būtų taikomos griežtesnės priemonės bei sankcijos.

  Žingsniai, kuriuos reikia atlikti siekiant atitikimo NIS2:

  Susisiekite ir pasiūlysime partnerius, galinčius pakonsultuoti procedūrų aprašymo klausimais.

  .

  .

  .

   Susisiekite dėl NIS2 procedūrų aprašymo etapo

   Džiugu, kad domitės NIS2 reglamentu. Palikite užklausą ir su jumis susisieksime per 1 d.d.    Gaukite pasiūlymą

    Džiugu, kad domitės mūsų pasiūlymais. Palikite užklausą ir su jumis susisieksime per 1 d.d.    Kas nutiks, jei neatitiksite NIS2 reikalavimų po 2024 m. spalio 18d.? 

    Nesiėmę tinkamų saugumo priemonių, jūs ir toliau turėsite padidintą riziką patirti kibernetinę ataką, kurios pasekoje sutriks veikla ir/ar nukentės įmonės reputacija.

    Taip pat, nespėjusiems laiku atlikti reikalingų organizacijos pokyčių, gresia baudos:

    kritinio sektoriaus įmonėms ir organizacijoms baudos gali siekti 10 000 000 Eur arba 2% metinių praėjusių metų pajamų (parenkama didesnė piniginė reikšmė);

    svarbaus sektoriaus įmonėms ir organizacijoms baudos gali siekti 7 000 000 Eur arba 1,4% metinių praėjusių metų pajamų (parenkama didesnė piniginė reikšmė).

    Partneriai