Tinklo šifravimo sprendimo parinkimas ir diegimas

  Gaukite pasiūlymą

  Džiugu, kad domitės mūsų pasiūlymais. Palikite užklausą ir su jumis susisieksime per 1 d.d.  Kompiuterių tinklo šifravimo sprendimas įgalina sukurti tinklą ar tinklų sujungimą, skirtus perduoti  įslaptintus duomenis organizacijoje ar tarp skirtingų organizacijos padalinių. Šiam sprendimui sukurti naudojama tiekėjų įranga yra akredituota pagal NATO, ES ir Lietuvos reikalavimus įslaptintai informacijai apdoroti. Taip pat įranga yra įtraukta į Nacionalinio  kibernetinio saugumo centro prie Krašto apsaugos ministerijos patvirtintą „Leistinų naudoti Lietuvos Respublikoje kriptografinių priemonių sąrašą“.

  Turime patirties sukuriant tinklus, kuriuose apdorojama įslaptinta informacija, žymima žymomis nuo „Riboto naudojimo“ iki „Slaptai“, o mūsų įmonė ir specialistai turi atitinkamus leidimus dirbti ir susipažinti su įslaptinta informacija.

  #greita

  #paprasta

  #saugu

  Sukurtuose tinkluose informacija gali būti perduodama reikiama greitaveika, tuo pačiu metu užtikrinant aukštus saugumo reikalavimus.
  Kvalifikuotų, mokymus baigusių ir praktinę patirtį turinčių specialistų konsultacijos ir diegimo paslaugos, apimančios ir tinklo dokumentacijos parengimą, supaprastina užsakovams įslaptintų tinklų sukūrimą.
  Naudojama įranga yra diegiama įslaptintuose tinkluose daugelyje NATO ir ES šalių, jos šifravimo raktų saugumą užtikrina Vokietijos valstybės institucija. Tokiu būdu garantuojamas patikima įslaptintos informacijos apsauga.

  Kaip tai veikia?

  1.
  Įvertiname atitinkamo saugumo lygio reikalaujančio tinklo architektūrą (nutolusių padalinių ir naudotojų sujungimą, perduodamos informacijos tipus, fizinę tinklų sujungimo terpę ir pan.).
  2.
  Projektuojame tinklo šifravimo sprendimą.
  3.
  Pateikiame įrangą ir, užsakovui pageidaujant, diegiame ją, konfigūruojame valdymo sistemą, integruojame su kitomis informacijos apsaugos priemonėmis.
  4.
  Prireikus, teikiame pagalbą ir konsultuojame techniniais klausimais, organizuojame darbuotojų mokymus.

  Sprendimų gamintojai ir paslaugų partneriai:

  Gaukite pasiūlymą

  Džiugu, kad domitės mūsų
  pasiūlymais. Palikite užklausą ir
  su jumis susisieksime per 1 d.d.