Technologinės naujienos

4 Vebinarų maratonas: duomenų apsauga su „Veeam“

Podcast’ai Spotify platformoje

„Blue Bridge“ drauge su programinės įrangos gamintoja „Veeam“ kviečia IT specialistus į internetinių seminarų seriją apie „Veeam“ programinę įrangą, skirtą duomenų saugojimui, kopijavimui ir atstatymui.

1. Duomenų apsauga su „Veeam“: Veeam Availability Suite v10 apžvalga

Pažintis su kompleksiniu sprendimu duomenų apsaugai „Veeam Availability Suite v10“. Įžanginiame vebinare susipažinsime su naujomis „Veeam v10“ funkcijomis ir galimybėmis apsaugoti duomenis. Vebinaro metu pristatyta demonstracija, detaliai supažindinanti su NAS įrenginių apsauga, virtualių mašinų atstatymu su „Instant VM Recovery“ ir būdais efektyviai išnaudoti viešąjį debesį duomenų saugojimui.

2. Veeam Backup&Replication blogosios praktikos

Nuo atsainaus požiūrio į atsarginių duomenų kopijų testavimą iki reikiamų funkcijų nepasirinkimo kopijuojant duomenis – vebinare pristatytos didžiausios bei dažniausios duomenų saugojimo klaidos, blogieji įrangos „Veeam Backup&Replication“ naudojimo pavyzdžiai ir diskutuojama apie tai, kodėl duomenų apsaugos būdai, kurie teoriškai skamba gerai, neveikia praktiškai.

3. Veeam Backup&Replication gerosios praktikos

Vebinare aptariamos gerosios duomenų apsaugos praktikos, leidžiančias užtikrinti, kad duomenys bus pilnai atstatyti. Nuo patikimos infrastruktūros architektūros sukūrimo iki „3-2-1-1-0“ atsarginių duomenų kopijų kūrimo ir saugojimo taisyklės – išgirsite apie duomenų atstatymo scenarijus įvairiose saugyklose ir išmoksite pasirinkti sau tinkamiausią duomenų atstatymo scenarijų ištikus IT nelaimei.

4. Veeam Availability Suite v10: Fiziniai serveriai ir gerosios praktikos

Paskutiniame serijos vebinare pristatyta demonstracija apie duomenų saugojimą ir atkūrimą „Linux“ ir „Windows“ sistemose. Susipažinsite su didelio duomenų kiekio apsauga, infrastruktūros architektūra, padedančia apsisaugoti nuo kenkėjiškų programų, ir scenarijais, padedančiais perkelti saugomus duomenis iš nuosavos infrastruktūros į „debesis“.

Domina „Veeam” arba kiti duomenų apsaugos sprendimai? Susisiekite su „Blue Bridge” specialistais:

backup|duomenų apsauga

Įvertink šį straipsnį

    Prenumeruokite ir gaukite žinias pirmieji

    Taip pat skaitykite

    Skaityti daugiau
    Skaityti daugiau