Verslui

Aruba Atmosphere 2023, Las Vegas

Podcast’ai Spotify platformoje

Įspūdinga konferencija, vykusi JAV pramogų sostinėje Las Vegas, stebino ne tik dalyvių gausa, bet ir itin kokybiškais pristatymais. Atsakymus į rūpimus klausimus tiesiai iš HPE Aruba Networking gamintojo profesionalų komandos galėjo gauti tiek pardavimų vadovai, tiek itin didelę diegimo patirtį turintys inžinieriai.

“Puikiai organizuotas renginys. Gaila, kad įdomių paskaitų buvo gerokai daugiau nei laiko, skirto jose dalyvauti. Kita vertus, daug įdomių detalių sužinojau kalbėdamas su Aruba profesionalais, kurie labai entuziastingai pristatė naujienas, produktus (kuriuos buvo galima gyvai pačiupinėti). Susidarė įspūdis, kad Aruba konsultacijos parodoje buvo tiek pat įdomios ir naudingos, kiek ir konferencija” – įspūdžiais dalijosi Valdas Statauskas, Aruba produktų vadovas.

Dalyviai turėjo daug galimybių diskutuoti, sužinoti ir aptarti naujausias tinklų įrangos ir paslaugų tendencijas bei gyvai apžiūrėti ir net pačiupinėti naujausius HPE Aruba Networking tinklo įrenginius specialioje parodoje. Savo patirtimi bendradarbiaujant su Aruba dalinosi partneriai, tokie kaip AMD PENSANDO, AWS, Eckahau, Zebra ir kiti.

Vyraujančios konferencijos temos:

 • Įmonių tinklų modernizavimo sprendimai, naudojant Aruba sprendimus;
 • Tinklo saugumas;
 • Dirbtinio intelekto (AI) panaudojimo scenarijai;
 • Naujienos Wi-Fi srityje;
 • SD-WAN technologijos iš Aruba.

Atidarymo video ir naujausių HPE Aruba Netwoking tendencijų apžvalga:

Domina Aruba sprendimai? Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su jumis susisieksime:

Įvertink šį straipsnį

  Prenumeruokite ir gaukite žinias pirmieji

  Taip pat skaitykite

  Skaityti daugiau
  Skaityti daugiau