Technologinės naujienos

„Blue Bridge“ kibernetinio saugumo mėnuo: 3 renginiai, padedantys kurti saugesnį verslą

Podcast’ai Spotify platformoje

Trečius metus „Blue Bridge“ komanda, palaikydama Europos Sąjungos Kibernetinio saugumo mėnesio iniciatyvą, kviečia IT specialistų bendruomenę tobulėti ir atnaujinti savo žinias kibernetinio saugumo srityje.

Šiemet „Blue Bridge“ su partneriais spalio 11-27 d. organizuoja nemokamus seminarus ir renginius, kurių metu gamintojų atstovai apžvelgs naujausias tendencijas ir pasiūlys praktiškai išbandyti saugumo sprendimų funkcijas bei galimybes. Daugiau informacijos apie kibernetinio saugumo renginius ir registracija.

Automatizacija ir dirbtinis intelektas tinklų srityje

Spalio 11 d. (antradienį) „Hewlett Packard Enterprise operated by Sophela“ komanda: HPE „Aruba“ produktų vadovas Tomas Muliuolis ir HPE „Aruba“ tinklų inžinierius Andrius Gedvilas pakvies į interaktyvią „Aruba Edge Service Platform“ (ESP) demonstraciją.

„Aruba Edge Service Platform“ – tai naujos kartos debesija grįsta architektūra, leidžianti paspartinti verslo transformaciją naudojant automatinį tinklo valdymą, pažangias apsaugos funkcijas ir dirbtinio intelekto įžvalgas, pasižyminčias 95 proc. tikslumu.

Demonstracijos metu dalyviai galės atliki praktines užduotis ir išsamiau susipažinti su naujo biuro (angl. Branch) diegimu naudojant „Aruba ZTP“ metodiką, automatiniu saugių tunelių užmezgimu, naudotojų autentifikavimu bei kitomis funkcijomis.

Virtualus seminaras besidomintiems darbu su SIEM

Spalio 19 d. (trečiadienį) IBM IT saugumo specialistas Tomasz Zalewski pristatys virtualų seminarą apie „QRadar“ – vieną iš pirmaujančių SIEM (saugumo informacijos ir įvykių valdymo) įrankių.

Praktinio seminaro metu IT profesionalai galės susipažinti su įrankio naudojimu bei galimybėmis, tokiomis kaip duomenų rinkimo šaltinių pajungimas, kredencialų vagysčių (angl. phishing) bei sukčiavimo atvejų ir vidinių kibernetinių grėsmių nustatymas.

Pažintis su skaitmeninio verslo apsauga ir optimizavimu

Spalio 27 d. (ketvirtadienį) įvyks išskirtinis renginys, kurio dalyviai galės susipažinti su partnerių „Cloudflare Enterprise“ sprendimais. Šie universalūs sprendimai apjungia WEB aplikacijų ugniasienę, nuotraukų bei tinklo optimizavimo įrankius, apsaugą nuo DDoS atakų ir kitus funkcionalumus, kurie užtikrina apsaugą nuo kibernetinių atakų ir sklandesnę WEB aplikacijos naudotojų patirtį.

Renginio metu „Cloudflare“ prioritetinių klientų vadybininkai Deniss Sagajevs ir Maryam Garifulina bei verslo sprendimų inžinierius Andrey Moskvitin analizuos dažniausiai šiemet fiksuojamas kibernetines atakas, naujausius svetainių apsaugos būdus, apsaugos sprendimus el. prekybos atstovams ir kitus saugumo klausimus.

<<< Registracija į „Blue Bridge“ kibernetinio saugumo mėnesio renginius >>> 

kibernetinis saugumas

Įvertink šį straipsnį

    Prenumeruokite ir gaukite žinias pirmieji

    Taip pat skaitykite

    Skaityti daugiau
    Skaityti daugiau