Technologinės naujienos

„Blue Bridge“ paslaugų naujienos – saugesniam ir patogesniam IT darbui bet kuriomis sąlygomis

Podcast’ai Spotify platformoje

Nuotolinės darbo vietos parengimas, DevOps, „Microsoft SQL Server“ infrastruktūros bei duomenų bazių įvertinimo paslaugos – tai tik dalis naujienų, kurias šiemet, siekdama padėti savo klientams užtikrinti IT stabilumą, pažangą ir saugumą, pristatė „Blue Bridge“.

Kaip pastebi „Blue Bridge“ vadovų komanda, nepaisant kasdienių IT iššūkių, kuriuos atnešė šie metai, daugeliui organizacijų tai gali tapti akstinu atrasti patogesnius ir didesnę vertę kuriančius sprendimus kibernetinio saugumo, debesų kompiuterijos ir infrastruktūros valdymo srityse.

Saugesniam darbui iš namų: nuotolinės darbo vietos parengimas ir priežiūra

Šiais metais darbas iš namų pateikė nemažai iššūkių ne tik darbuotojams, bet ir IT administratoriams. Išaugęs nuotolinio darbo poreikis ir susidomėjimas tam reikalingais IT įrankiais ir mus paskatino sudaryti optimalų saugiam nuotoliniam darbui reikalingų sprendimų paketą, kuris padeda ne tik saugiai dirbti iš namų, bet ir prižiūrėti kompiuterines darbo vietas nuotoliniu būdu.

Saugios nuotolinės darbo vietos komplektavimo paslaugos, kurias siūlo „Blue Bridge“, apima VPN (virtualaus privataus tinklo), tinklo prieigos kontrolės diegimą, darbo kompiuterių parengimą, kelių faktorių autentifikavimo sprendimus, nuotolinio prisijungimo bei IT administravimo įrankių diegimą.

„Nuotolinę darbo vietą matome kaip visumą, kurioje kibernetinis saugumas ir IT administravimo patogumas yra vienodai aktualūs elementai. Todėl savo klientams, norintiems užtikrinti sklandų darbą iš namų, rekomenduojame nepamiršti įrankių, kuriais naudodamiesi IT administratoriai galėtų užtikrinti savalaikį atnaujinimų diegimą kompiuterinėse darbo vietose, paprastesnį slaptažodžių keitimą bei kitus gyvybiškai svarbius kibernetinį saugumą ir jautrių duomenų saugumą užtikrinančius procesus“, – „Blue Bridge“ Infrastruktūros valdymo sprendimų skyriaus vadovas Algirdas Lunys.

Daugiau apie saugios nuotolinės darbo vietos parengimą >>

Žiūrėkite virtualų seminarą apie nuotolinių darbo vietų saugumą:

Didesniam duomenų saugumui: tapatybės valdymo sprendimai

Rinkos susidomėjimas naudotojų paskyrų, o drauge – jautrios informacijos bei sistemų saugumo užtikrinimu, paskatino „Blue Bridge“ komandą stiprinti ir tapatybės valdymo sprendimų krepšelį. Tokie sprendimai padeda centralizuotai valdyti naudotojų tapatybes nuo jų sukūrimo iki pašalinimo ir gali skirtis savo kompleksiškumu, priklausomai nuo organizacijos IT brandos lygio. Todėl „Blue Bridge“ paslaugos tapatybės valdymo srityje apima visą naudotojų ciklo valdymą: bendrą prisijungimo (angl. single sign on) funkcionalumą, kelių faktorių autentifikaciją, kredencialų valdymą, mažesnius saugumą didinančius sprendimus, privilegijuotų naudotojų valdymą, stebėjimo bei analizės įrankius ir įvairių procesų tobulinimą.

„Tapatybės valdymas – tai įrankių ir procesų rinkinys, kurį galime padėti susikurti atsižvelgiant į organizacijos IT brandą ir poreikius“, – „Blue Bridge“ Infrastruktūros valdymo sprendimų skyriaus vadovas Algirdas Lunys.

Žiūrėkite pranešimą apie tapatybės valdymo sprendimus iš neseniai įvykusios „Blue Bridge“ konferencijos IT CONNECTED:

Galutinių ir privilegijuotų naudotojų apsaugos sprendimai: UAM ir PAM

Siekdami savo klientams padėti sukurti visapusę sprendimų ekosistemą, efektyviai saugančią ir privilegijuotus, ir eilinius naudotojus nuo bandymų užvaldyti jų tapatybes ir tuo pat metu – informaciją, prie kurios jie gali prieiti, „Blue Bridge“ šiemet papildė savo kibernetinio saugumo sprendimų krepšelį. Jame privilegijuotų naudotojų valdymo (PAM) sprendimus, leidžiančius apsaugoti plačias prieigos teises turinčius naudotojus, papildė itin pažangūs galutinio naudotojo elgsenos stebėjimo (angl. User Activity Monitoring, UAM) sprendimai. Tokie sprendimai padeda pastebėti net sunkiausiai atakas ir išvengti duomenų vagysčių.

„Drauge su mūsų ilgamečiu partneriu „Thycotic“ ir jų kuriamais PAM sprendimais, šiemet savo klientams pasiūlėme naujo partnerio „Teramind“ UAM sprendimus, leidžiančius greitai aptikti tikslines atakas ir bandymus pavogti jautrius duomenis ir įsilaužti į kritinės reikšmės sistemas“, – „Blue Bridge“ Tinklų ir saugumo sprendimų skyriaus vadovas Povilas Kaminskas.

Kibernetinis saugumas: saugumo operacijų centro ir SIEM paslaugos

Tarp svarbiausių „Blue Bridge“ kibernetinio saugumo naujienų – SOC (saugumo operacijų centro) ir SIEM (saugumo informacijos ir įvykių valdymo) sprendimo diegimo paslaugos, kurios nuo šiol leidžia bet kurio dydžio organizacijoms naudotis galimybėmis, kurias anksčiau turėjo tik stambios įmonės. SOC leidžia centralizuotai stebėti saugumo situaciją ir operatyviai spręsti įvairaus sudėtingumo incidentus, o SIEM sistema yra vienas pagrindinių SOC elementų, leidžiantis apdoroti informaciją iš skirtingų saugumo įrenginių.

„Šiemet savo klientams pasiūlėme pažangiausius saugumo sprendimus ir galimybes, kurios gali būti įsigyjamos kaip paslaugos, kurių kaina priklauso nuo organizacijos IT dydžio. Šalia populiariausios „Blue Bridge“ partnerio „Logarithm“ SIEM sistemos diegimo darbų, pasiūlėme ir kompleksines SOC paslaugas, kurios leidžia organizacijoms turėti pažangiausią ir operatyvią apsaugą nuo įvairių kibernetinių grėsmių nesamdant saugumui dedikuotų IT specialistų ir neinvestuojant į pažangiausius saugumo sprendimus, tokius kaip SIEM“, – „Blue Bridge“ Tinklų ir saugumo sprendimų skyriaus vadovas Povilas Kaminskas.

Žiūrėkite gyvą demonstraciją, kurios metu simuliuojama žmogaus valdoma ataka prieš IT infrastruktūrą ir jos aptikimas bei sustabdymas naudojant SIEM (įrašas iš „Blue Bridge“ konferencijos IT CONNECTED):

Nauja paslaugų kategorija: DevOps paslaugos

Organizacijoms, vystančioms aplikacijas, DevOps srities darbai leidžia greičiau kurti, testuoti ir atnaujinti aplikacijas bei užtikrinti patikimesnį jų veikimą net keičiantis apkrovoms, be to, padeda optimaliai valdyti ir išnaudoti IT resursus. Todėl ši pažangi praktika ne tik leidžia geriau atliepti šiuolaikinio galutinio sistemų naudotojo poreikius, bet ir taupyti programuotojų bei IT inžinierių laiką.

Blue Bridge AWS Consulting partner badgeTodėl nuo šių metų pradžios „Blue Bridge“ pasiūlė net 5 naujas DevOps (angl. Development & Operations) paslaugas. Jos apima sistemų konteinerizavimą ir „Kubernetes“ diegimą, IT architektūros pritaikymą viešajam debesiui (AWS, „Google Cloud Platform“ ir „Microsoft Azure“), CI/CD (angl. Continuous integration and continuous delivery) proceso sudarymą ir IT valdymo automatizacijos įrankių parinkimą bei diegimą. Šiemet „Blue Bridge“ taip pat tapo oficialiu AWS partneriu ir gali pasiūlyti sertifikuotų specialistų pagalbą pritaikant AWS paslaugas konkrečios organizacijos ir aplikacijos poreikiams.

„DevOps paslaugų poreikis visame pasaulyje nuolat didėja, tad ši sritis – viena perspektyviausių ir geriausiai atspindinti ateities IT, tad džiaugiamės, kad esame vieni pirmųjų Lietuvoje, pasiūlę platų DevOps paslaugų spektrą, taip pat sėkmingai įgyvendintų projektų patirtį šioje srityje ir AWS partnerystę“, – „Blue Bridge“ IT paslaugų valdymo skyriaus vadovas Mindaugas Maraulas.

Daugiau apie DevOps paslaugas >>

Žiūrėkite pranešimą apie DevOps sprendimus iš neseniai įvykusios „Blue Bridge“ konferencijos IT CONNECTED:

Greitesniam sistemų veikimui: „Microsoft SQL Server“ infrastruktūros bei duomenų bazių įvertinimas

Siekis užtikrinti greitesnį ir patikimesnį aplikacijų veikimą paskatino vystyti ir klasikinę IT infrastruktūrą gerinančias paslaugas. „Microsoft SQL Server“ infrastruktūros ir duomenų bazių įvertinimas padeda padidinti aplikacijų veikimo greitaveiką ir patobulinti IT infrastruktūrą taip, kad sistemos veiktų greičiau. „Microsoft SQL Server“ infrastruktūros ir duomenų bazių įvertinimo paslaugos apima sistemos veikimo ir IT infrastruktūros (serverių, duomenų bazių ir jų aplinkų) parametrų matavimą, analizę ir rekomendacijų infrastruktūros veikimo gerinimui pateikimą.

„Microsoft SQL Server“ infrastruktūros ir duomenų bazių įvertinimo paslaugas siūlome rinktis ir iškilus konkrečioms aplikacijų veikimo problemoms, ir kaip dalį IT higienos, padedančios užtikrinti tinkamą kritinės reikšmės aplikacijų veikimą. „Microsoft SQL Server“ infrastruktūros ir duomenų bazių įvertinimas padeda nustatyti dažniausias sistemos veikimo problemas – nuo sistemos konfigūracijos iki netinkamos duomenų bazių ar serverių architektūros – ir jas išspręsti“ – „Blue Bridge“ Infrastruktūros valdymo sprendimų skyriaus vadovas Algirdas Lunys.

Norite sužinoti apie mūsų paslaugas daugiau? Parašykite mums užpildydami užklausos formą

IT infrastruktura|kibernetinis saugumas|nuotolinis darbas|populiarus įrašas

Įvertink šį straipsnį

    Prenumeruokite ir gaukite žinias pirmieji

    Taip pat skaitykite

    Skaityti daugiau
    Skaityti daugiau