Technologinės naujienos

„FlashSystem“ 7300 – kuo nustebino IBM duomenų saugyklų naujiena?

Podcast’ai Spotify platformoje

Neseniai IBM pristatė naujausią „FlashSystem“ narį – duomenų saugyklą IBM FlashSystem® 7300. Tarp svarbiausių naujokės savybių dar didesnis našumas, talpa ir efektyvumas. Visa tai leidžia greičiau ir patogiau apdordoti didelius duomenų kiekius realiu laiku bei aptarnauti sudėtingas debesijos paslaugas. Kokie yra pagrindiniai techniniai rodikliai, leidžiantys tikėtis, kad ši saugykla išties įgalins skaitmenizacijos proveržį organizacijoje, pasakoja „Blue Bridge MSP“ duomenų saugyklų produktų vadybininkas Tomas Kalinauskas.

Didesnis našumas ir duomenų suspaudimas

Komentuodamas svarbiausias „FlashSystem“ 7300 naujienas lyginat su ankstesniu, „FlashSystem“ 7200 modeliu, T. Kalinauskas apibendrina, kad pirmiausia į akis krenta naujos kartos „FlashCore®“ duomenų laikmenos (FCM3). Dėl jų apčiuopiamai ūgtelėjo pasiekiama duomenų saugyklos naudinga talpa – trečios kartos FCM laikmena leidžia pasiekti duomenų suspaudimą realiu laiku iki 3 kartų.

<<<Pažintis su IBM „FlashSystem“ duomenų saugyklų šeima>>>

„Blue Bridge MSP“ duomenų saugyklų produktų vadybininkas Tomas Kalinauskas.
„Blue Bridge MSP“ duomenų saugyklų produktų vadybininkas Tomas Kalinauskas.

„Svarbu, kad kiekviena FCM laikmena turi vidinį procesorių, kuris leidžia atlikti ir duomenų suspaudimą, ir šifravimą nepaveikiant duomenų saugyklos greitaveikos. Ankstesnės kartos FCM2 laikmena leisdavo pasiekti duomenų suspaudimą iki 2 kartų. FCM3 lyginant su FCM2 pasižymi ir didesniu našumu“, – sako T. Kalinauskas.
Pašnekovas atkreipia dėmesį, kad naujojoje „FlashSystem“ 7300 buvo atnaujinti ir procesoriai, todėl padidėjo duomenims apdoroti skirtų procesorių branduolių kiekis.

„Apibendrindamas pabrėžčiau daug didesnį šios naujos duomenų saugyklos našumą, kuris leidžia sakyti, kad iš esmės įsigydami 7300 gauname aukščiausios klasės modelio 9200 našumą už 7200 modelio kainą“, – sako ekspertas.

Kam „FlashSystem“ 7300 – aktualiausia?

Specialisto vertinimu, nors su 7300 įvyko esminis aparatinės įrangos atnaujinimas, svarbu paminėti, kad 7200 modelio parametrai irgi buvo labai geri, todėl ankstesnio modelio savininkai gali toliau džiaugtis savo duomenų saugykla ir nebijoti, kad 7300 pasirodymas iš esmės viską pakeitė.

Nuo kritinės reikšmės verslo valdymų sistemų, ataskaitų, kurios formuojamos realiu laiku iki virtualizacijos, didelių duomenų bazių, hibridinio infrastruktūros modelio palaikymo ir konteinerizacijos – 7300 tikrai susitvarkys su šiomis užduotimis be didesnių problemų ir padės sukurti daug pažangesnę, greitesnę ir saugesnę IT infrastruktūrą

„Vis dėlto, jei planuojamas esminis, daug senesnės fizinės įrangos pakeisiantis atnaujinimas, 7300 tikrai verta dėmesio. Beje, prie naujovių galima būtų paminėti ir atnaujintą „Spectrum® Virtualize“ programinę įrangą, tačiau jos atnaujinimai galioja visiems „FlashSystem“ nariams, tarp jų ir 7200 modeliui, tad negalėtų būti matomi kaip išskirtinis 7300 privalumas“, – sako T. Kalinauskas.

<<<IBM „FlashSystem“ 5000, 5200, 7300 and 9500 modelių palyginimas>>>

Kalbėdamas apie atnaujintų techninių galimybių pritaikymą praktinių IT iššūkių sprendimui, T. Kalinauskas sako, kad „FlashSystem“ 7300 tikrai gali pagelbėti konstruojant sudėtingą ir pažangią IT architektūrą. „Šios duomenų saugyklos našumo rodikliai – atsako laikas, IOPS, pralaidumas bei talpa, galima sakyti, „kosminiai“. Kiekvienoje FCM laikmenoje galime saugoti iki 116TB duomenų, kas leidžia 2U aukščio laikmenų talpykloje sutalpinti iki 2,2PB duomenų. Tad šiuolaikiniam verslui, ko gero, būtų sunku sugalvoti užduotį, kurios 7300 negalėtų įveikti“, – sako pašnekovas.

<<<Išsami „FlashSystem“ 7300 informacija ir techniniai parametrai>>>

„Nuo kritinės reikšmės verslo valdymų sistemų, ataskaitų, kurios formuojamos realiu laiku iki virtualizacijos, didelių duomenų bazių, hibridinio infrastruktūros modelio palaikymo ir konteinerizacijos – 7300 tikrai susitvarkys su šiomis užduotimis be didesnių problemų ir padės sukurti daug pažangesnę, greitesnę ir saugesnę IT infrastruktūrą“, – sako Blue Bridge“ duomenų saugyklų produktų vadybininkas.

<<<Svarbiausi 7300 faktai ir sėkmės istorijos>>>

„FlashSystem“ 7300 TRUMPAI

 • Maksimalus pralaidumas iki 50 GB per sekundę
 • Maksimalus IOPS kiekis iki 3,5 milijono
 • Atsako laikas: iki 50 mikrosekundžių
 • Maksimali evektyvi talpa* 2U aukščio FCM modulių talpykloje iki 2.2 PB
  * Esant duomenų suspaudimui 3:1

Norite sužinoti daugiau apie duomenų saugyklų sprendimus? Užpildykite žemiau esančią formą.

duomenų saugyklos|IBM FlashSystem

Įvertink šį straipsnį

  Prenumeruokite ir gaukite žinias pirmieji

  Taip pat skaitykite

  Skaityti daugiau
  Skaityti daugiau