Technologinės naujienos

„Microsoft Azure“ naujienos | 2024 vasaris

Podcast’ai Spotify platformoje

Jau ir pavasaris ateina, o Azure vis nenustoja „gaminti“ naujienų

Akcentai: SAN tapo hibridiniu; mokesčių deklaracijas pildo DI; šiuolaikinės saugyklos geba aptarnauti 80 TB/s; chaosas didina atsparumą klaidoms.

 1. Azure 2023 metų diskinių saugyklų platformos apžvalga.
 2. Azure Data, skaitmeninių aplikacijų ir DI naujienos.
 3. Nauja vaizdo medžiaga norintiems pagilinti savo žinias DI pritaikymo ir optimizavimo srityje.
 4. Kylantis DI LLMOps (Large Languages Model Operations) ir aplikacijų brandos lygis padeda klientams pereiti nuo teorinių DI panaudojimo galimybių iki praktinių sprendimų.
 5. Pradėjo veikti Azure resursų topologijos atvaizdavimo paslauga, leidžianti suprasti sistemų kontekstą ir pamatyti visus kliento naudojamus geografinius resursus vieningoje aplinkoje.
 6. Amerikos mokesčių mokėtojams užpildyti deklaracijas padės dirbtinis intelektas.
 7. Microsoft kaštų valdymo paslaugos naujienos (2024-01).
 8. Microsoft ir Mistral AI kompanijos paskelbė apie bendradarbiavimą ir siūlo savo klientams naujus dirbtinio intelekto komercinius ir atvirojo kodo sprendimus Azure.
 9. Azure for Operators paslauga plečiasi ir siūlo savo klientams modernizuoti bei monetizuoti telekomunikacinius tinklus, panaudojant dirbtinį intelektą.
 10. Naujausi Microsoft DI sprendimai bus pristatomi NVDIA GTC renginyje.
 11. Chaos Studio paslauga padeda didinti Azure atsparumą.
 12. Azure DevOps paslaugos pripažintos vienos geriausiai išplėtotų ir, derinyje su GitHub, padeda programų kūrėjams ir priežiūros specialistams greitai įgyvendinti IT sprendimus.
 13. Azure Storage Actions yra beserverinė paslauga, skirta valdyti didelius kiekius saugyklų duomenų be programavimo įgūdžių.
 14. Microsoft Fabric Hub yra debesų analitikos specialistų susibūrimo vieta, kurioje galima mokytis, konsultuotis su panašaus profilio kolegomis, praktikuotis ir ruoštis kvalifikaciniams egzaminams.
 15. Azure VMware Solution paslauga padeda klientams sukurti hibridinę infrastruktūrą arba migruoti savus duomenų centrus į Azure.
 16. Azure Elastic SAN paslauga leidžia migruoti SAN duomenis į Azure ir naudotis debesų saugyklų plečiamumu, valdymu ir stebėsena.
 17. Microsoft IT produktų prekybvietė leidžia klientams surasti naujus tiekėjus ir sumažinti naujų produktų įsigijimo kaštus.
 18. DI ir Azure Arc paslauga padeda klientams susieti debesų ir fizinių sistemų duomenis, paskirstytus mažuose padaliniuose.

Jeigu norite sužinoti apie „Microsoft“ paslaugas verslui, užpildykite formą.

Įvertink šį straipsnį

  Prenumeruokite ir gaukite žinias pirmieji

  Taip pat skaitykite

  Skaityti daugiau
  Skaityti daugiau