Technologinės naujienos

„Microsoft Office 365″ naujienos | 2017 Balandis

Podcast’ai Spotify platformoje

>> Didžiausia mėnesio naujiena – oficialus Microsoft Teams startas. Šis komandinės komunikacijos ir bendradarbiavimo įrankis yra Microsoft bandymas įšokti į rinką, kur dominuoja tokie žaidėjai kaip Slack. Kaip jiems seksis – pamatysime. Tačiau turint omenyje didelę Office 365 vartotojų bazę, šio produkto perspektyvos atrodo visai neblogai, o išbandžius Teams gyvai optimizmo atsiranda dar daugiau. Tad kviečiu išbandyti šią naujovę – galbūt tai taps nauju postūmiu tame, kaip efektyviai komunikuoja jūsų darbuotojai?

https://www.youtube.com/watch?v=nKU-FMzZFF0

>> Pernai rašiau apie Microsoft Bookings – susitikimų su klientais organizavimo bei valdymo įrankį, kuriuo galėjo naudotis Office 365 Business Premium plano vartotojai. Tiesa, tik gyvenantys JAV ir Kanadoje. Kaip ir reikėjo tikėtis, Microsoft ištaisė šią neteisybę ir paskelbė, kad nuo šiol Microsoft Bookings tapo prieinamas visame pasaulyje! Tad jeigu naudojatės Business Premium planu, pats laikas pradėti susitikimus su klientais organizuoti patogiau bei profesionaliau.

>> Naudojate Visio schemų bei diagramų braižymui? Tada nudžiugsite sužinoję, kad Microsoft pagaliau sukūrę ir per interneto naršyklę prieinamą jo versiją Visio Online. Tad nuo šiol Office 365 vartotojai galės savo diagramas kurti ar redaguoti iš bet kurio kompiuterio ar pasaulio vietos, kur yra interneto ryšys!

Visio-Online-1

>> Paskutinė naujiena susijusi su OneNote – tarp vartotojų gana populiaria Microsoft užrašų knygele. Iki šiol per interneto naršyklę neturėjome galimybės piešti ar žymėtis pastabų savo užrašuose. Tačiau tie laikai jau praėjo – Microsoft paskelbė, kad OneNote Online nuo šiol turės ir Draw tab skiltį bei funkcionalumą. Tad dabar su OneNote užrašais dirbti per naršyklę galime dar patogiau.

AUTORIUS

Julius Gregorauskas –  IT valdymo konsultantas ir verslo technologijų ekspertas, turintis per 10 metų patirtį IT ir telekomunikacijų srityse. 

Microsoft Bookings|Microsoft Office 365|Microsoft teams|Office 365|office 365 atnaujinimai|Office 365 naujienos|OneNote Draw tab|OneNote Online|Visio Online

Įvertink šį straipsnį

    Prenumeruokite ir gaukite žinias pirmieji

    Taip pat skaitykite

    Skaityti daugiau
    Skaityti daugiau