Technologinės naujienos

„Microsoft Office 365″ naujienos | 2017 Birželis

Podcast’ai Spotify platformoje

>> Gegužę mane labiausiai suintrigavusi naujiena buvo susijusi su dar vienu OneDrive patobulinimu ir žingsniu į vartotojų kompiuterius. Turbūt Microsoft suprato, kad daug vartotojų nėra linkę keisti savo įpročius ir nori su dokumentais dirbti per klasikinį File Explorer langą, kaip tai darė daugybę metų iki šiol. Tam siūlomas sprendimas buvo sinchronizavimo agentas, tačiau jis veikė nestabiliai, be to, dokumentai užimdavo didelę dalį kompiuterio disko vietos. Microsoft naujai pasiūlytas sprendimas – matyti ir dirbti su dokumentais per File Explorer jų fiziškai neatsisiunčiant į kompiuterį, kaip tai vyksta ir dirbant per interneto naršyklę. Variantas įdomus ir netradicinis, tad bus labai smalsu pamatyti, kaip ši funkcija veikia gyvai ir ar ji sulauks palaikymo iš vartotojų.

>>  Microsoft pristatė ir galimybę dalintis dokumentais arba tvarkyti prieigos teises tiesiai iš kompiuterio File Explorer aplinkos. Tad kuo toliau, tuo labiau nyksta skirtumai tarp to, ką su OneDrive galite padaryti savo kompiuteryje arba interneto naršyklės aplinkoje.

>> Yra naujienų ir SharePoint Online vartotojams, norintiems turėti intranetą, skirtą komunikacijai įmonės viduje. Iki šiol ši paslauga labiau buvo pritaikyta bendrų dokumentų saugojimui ar komunikavimo komandos viduje gerinimui, tad klasikinis intranetas čia buvo ne toks patogiai prieinamas, kaip senesnėse SharePoint on-site versijose. Tačiau šią vasarą jau bus pristatytas SharePoint communication sites sprendimas, kuris leis greitai ir patogiai sukurti puikiai atrodančią ir telefonams draugišką įmonės intraneto svetainę.

sharepoint communication sites

>> Microsoft paskelbė, kad palengvins gyvenimą Office 365 administratoriams, kurie rūpinasi kaip ir kiek aktyviai jų vartotojai naudojasi nupirktomis paslaugomis. Microsoft paruošė specialų standartinių Office 365 ataskaitų rinkinį Power BI platformoje, kuris turėtų patenkinti net ir išrankiausių sistemą globojančių žmonių norus. Tad griebkite šią dovaną ir pažiūrėkite kas išties vyksta su Office 365 paslaugomis jūsų organizacijoje.

>>  Microsoft pristatė naują Surface Pro versiją su visiškai atnaujintu skaitmeniniu pieštuku. Pasak jų, šiuo metu tai geriausias tokio tipo produktas rinkoje. Tad jeigu smalsu pamatyti kaip galima novatoriškai darbuotis su užrašais ir dokumentais, užmeskite akį į šį puikų produktą.

AUTORIUS

Julius Gregorauskas –  IT valdymo konsultantas ir verslo technologijų ekspertas, turintis per 10 metų patirtį IT ir telekomunikacijų srityse. 

file explorer|Microsoft Office 365|Microsoft Surface pro|Office 365|Office 365 atnaujinima|Office 365 naujienos|onedrive|sharepoint communication sites

Įvertink šį straipsnį

    Prenumeruokite ir gaukite žinias pirmieji

    Taip pat skaitykite

    Skaityti daugiau
    Skaityti daugiau