Technologinės naujienos

„Microsoft Office 365″ naujienos | 2017 Gegužė

Podcast’ai Spotify platformoje

>> Karščiausia naujiena, be jokių abejonių, yra Microsoft To-Do pristatymas. Šis asmeninių užduočių planavimo ir valdymo įrankis yra ilgai laukta Microsoft nusipirkto Wunderlist materializacija. Reikia pripažinti, kad tai nėra tiesiog nukopijuotas Wunderlist produktas, kuris buvo vienas iš šios rinkos lyderių. Microsoft To-Do išlaikė keletą anksčiau prigijusių funkcijų, bet pridėjo ir nemažai naujovių bei, žinoma, glaudžią integraciją su Office 365 ir kitais Microsoft produktais.

Kviečiu išbandyti šį naująjį Microsoft kūrinį ir įvertinti jo patogumą. Beje, ar tai reiškia senosios Tasks skilties “mirtį” Outlook programoje?

>> Tiems, kas nori profesionaliai valdyti ne tik savo, bet ir komandos užduotis ir projektus, Microsoft yra sukūręs programą Planner, kuri taip pat yra Office 365 šeimos dalis. Nuo šiol, dirbant su šiuo įrankiu, prie užduoties galėsite priskirti ne tik vieną, bet ir kelis kolegas. Tiesa, reikia pripažinti, kad Planner dar daug kur nusileidžia savo konkurentams, tad labai laukiame ir daugiau panašių pozityvių žingsnių iš Microsoft pusės.

>> Prieš beveik pusmetį rašėme apie Outlook Customer Manager. Tai yra minimalistinis CRM sprendimas, gyvenantis Outlook programoje bei nemokamai suteikiamas Office 365 Business Premium plano vartotojams. Praėjusį mėnesį Microsoft paskelbė apie atnaujintą jo versiją su keliomis papildomomis galimybėmis. Bet svarbiausia žinia mūsų rinkai – šis produktas tapo prieinamas visame pasaulyje, tad ir Lietuvos įmonės gali pradėti juo naudotis. Tad kviečiu išbandyti visus, turinčius reikiamą Office 365 paslaugos planą.

>> Microsoft praėjusį mėnesį ir vėl gan smarkiai padirbėjo ties Office 365 paslaugų saugumo didinimu. Viena iš, mano nuomone, įdomiausių ir naudingiausių naujovių yra tai, kad Microsoft jus saugos ir dirbant su Office programomis (Word, Excel, PowerPoint), kad netyčia nepaspaustumėte kokių nors grėsmingų nuorodų. Tiesa, reikia turėti omenyje, kad tas galioja tik naudojantis kartu su Office 365 perkamomis programomis (t.y. Office 365 Pro Plus plano vartotojams).

AUTORIUS

Julius Gregorauskas –  IT valdymo konsultantas ir verslo technologijų ekspertas, turintis per 10 metų patirtį IT ir telekomunikacijų srityse. 

Microsoft Office 365|microsoft planner|Microsoft To-Do|office 365 atnaujinimai|Office 365 naujienos|Outlook customer manager

Įvertink šį straipsnį

    Prenumeruokite ir gaukite žinias pirmieji

    Taip pat skaitykite

    Skaityti daugiau
    Skaityti daugiau