Technologinės naujienos

„Microsoft Office 365″ naujienos | 2017 Kovas

Podcast’ai Spotify platformoje

>> Vasario mėnesį daugiausiai dėmesio Microsoft skyrė saugumo klausimams, tad šioje srityje sulaukėme daugiausiai naujienų. Įdomiausia iš jų – galimybė įsivertinti, kiek saugi yra jūsų Office 365 paskyra, vertinat iš įvairių aspektų ir ką rekomenduojama keisti, kad būtumėte dar saugesni. Tiesiog nueikite adresu securescore.office.com ir sužinosite savo įvertinimą. Taip pat Microsoft paleido beta versijas dviejų naujų paslaugų, kurių viena analizuoja globalių grėsmių situaciją bei tikimybes. Antroji nauja paslauga analizuoja konfidencialius dokumentus ir ieško užsigulėjusių ar pamirštų dokumentų, kuriuos reikėtų arba ištrinti, arba kažkur saugiai pasidėti. Tiesa, abi naujosios paslaugos numatomos tik E5 planams, t.y. patiems brangiausiems Office 365 šeimoje.

>> Pristatyta keletas naujų funkcijų, kurios bus pirmiausia prieinamos naujausiems Office programų paketams, kuriais gali naudotis Office 365 vartotojai. Viena jų vadinasi Quickstarter ir automatizuoja skaidrių kūrimo procesą PowerPoint programoje. Jums tereikia įvesti raktinį žodį, su juo susijusias aktualias temas ir sistema ne tik sudėlios jums pradines skaidres bei jas suformatuos, bet ir sudės turinį, įskaitant tekstą bei nuotraukas. Skamba visai neblogai, ar ne?

Powerpoint quicktarter

>> Patobulinta Editor juosta Word programoje. Ji papildo ir pakeičia Spelling&Grammar skiltį, nes šalia klaidų taisymo gali pateikti ir rekomendacijas dėl naudotinų sinonimų ar net rašymo stiliaus. Tiesa, būtų įdomu išbandyti kaip visa tai veikia su lietuvišku tekstu.

word Editor update

>> Microsoft paskelbė, kad Cortana stebės mūsų laiškus ir ieškos tokių, kur pažadame ką nors atlikti iki konkrečios datos. Ir atėjus tai datai, Cortana automatiškai primins mums apie mūsų įsipareigojimus. Štai jums ir puikus dirbtinio intelekto panaudojimo pavyzdys, galintis palengvinti mūsų kasdienybę. Kol kas ši funkcija prieinama tik JAV ir tik Windows 10 kompiuteriams (palaikymas išmaniems telefonams jau pakeliui).

https://www.youtube.com/watch?v=HuMSM1OO6AY

AUTORIUS

Julius Gregorauskas –  IT valdymo konsultantas ir verslo technologijų ekspertas, turintis per 10 metų patirtį IT ir telekomunikacijų srityse. 

microsoft cortana|Microsoft Office 365|microsoft Quickstarter|office 365 atnaujinimai|Office 365 naujienos|Office 365 news|office 365 saugumas|office Quickstarter

Įvertink šį straipsnį

    Prenumeruokite ir gaukite žinias pirmieji

    Taip pat skaitykite

    Skaityti daugiau
    Skaityti daugiau