Technologinės naujienos

„Microsoft Office 365″ naujienos | 2017 Liepa

Podcast’ai Spotify platformoje

>> Kai žiniasklaida mirga nuo informacijos apie naujas krypto virusų atakas, Microsoft nusprendė, kad saugumo niekada nebus per daug. Tad jie papildė Office 365 saugumo funkcijų galimybes, kurios ir šiaip jau gana įspūdingos ir plačios. Visų pirmiausia, buvo išplėstos Windows Information Protection apimtys, tad jau galime žymėti, kurie dokumentai yra darbiniai, o kurie asmeniniai ne tik telefonuose, bet ir Windows 10 kompiuteriuose. Negana to, buvo atnaujintos ir papildytos galimybės blokuoti prieigą prie konkrečių nesaugių interneto puslapių. Ir pagaliau atsirado galimybė prie Office 365 saugumo analizės aplinkos prijungti savo saugumo įvykių analizės (SIEM) įrankius. Skamba visai rimtai, ar ne?

Office 365

 

>> Nuo pat Office 365 atsiradimo stebėjausi, kodėl šis paslaugų paketas neturi online formų bei apklausų įrankio. Juk pas pagrindinį konkurentą Google – tai viena labiausiai naudojamų paslaugų, kurią dar ir neturėtų būti labai sudėtinga realizuoti. Panašu, kad ir patys Microsoft pagaliau tą suprato bei paskelbė, kad Office 365 verslo klientams bus prieinama Microsoft Forms paslauga. Ji leis greitai ir patogiai kurti įvairias formas bei apklausas. O jų panaudojimo galimybės yra beribės – pradedant darbuotojų balsavimais dėl Kalėdinio vakarėlio vietos ir baigiant sandėlio inventorizacijos proceso efektyvinimu. Nekantrauju išbandyti ir patikrinti kaip Forms veikia realybėje!

Office 365

>> Praėjusį mėnesį viena iš Office 365 paslaugų buvo pakrikštyta nauju vardu – Video tapo Stream. Pasikeitė ne tik vardas, bet ir galimybės. Dabar video medžiagoje bus galima pažymėti tam tikras vietas, kad vartotojai galėtų pereiti tiesiai prie juos dominančios dalies. Be to, kalba bus automatiškai verčiama į tekstą su konkrečių žodžių ar frazių paieškos galimybe. Ir – kas atrodo dar įspūdingiau – sistema sugebės atpažinti medžiagoje esančių žmonių veidus ir nurodyti, jei tai yra kuris nors iš įmonės darbuotojų, sulygindamas veidą su jo paskyros nuotrauka. Nežinau, kiek čia yra marketingo, o kiek realybės, tačiau, bent jau žiūrint iš šono, ši nauja paslauga palieka labai rimtą įspūdį.

AUTORIUS

Julius Gregorauskas –  IT valdymo konsultantas ir verslo technologijų ekspertas, turintis per 10 metų patirtį IT ir telekomunikacijų srityse. 

Microsoft Forms|Microsoft stream|Office 365|Office 365 atnaujinima|Office 365 naujienos|office 365 update|Windows Information Protection

Įvertink šį straipsnį

    Prenumeruokite ir gaukite žinias pirmieji

    Taip pat skaitykite

    Skaityti daugiau
    Skaityti daugiau