Technologinės naujienos

„Microsoft Office 365″ naujienos | 2017 rugpjūtis

Podcast’ai Spotify platformoje

>> Praėjusį mėnesį įvyko viena didžiausių metinių Microsoft konferencijų Inspire, tad visi tikėjosi kokios nors rimtesnės naujienos. Ir Microsoft mūsų nenuvylė! Satya Nadella paskelbė apie naują paslaugų paketą, kuris vadinsis tiesiog Microsoft 365 ir apims ne tik visas pagrindines Office 365 paslaugas, bet ir Windows 10 ir Microsoft mobilumo bei informacijos saugos sprendimus. Tad iš esmės jie sukūrė dar didesnį paslaugų paketą, kurį pasiėmus, nelabai ko daugiau iš Microsoft pusės gali ir reikėti. Jeigu turite iki 300 vartotojų – jums skirtas Microsoft 365 Business planas, kurio mėnesio kaina – 20 USD vartotojui.

>> Microsoft pristato tris naujas paslaugas ir atiduoda jas nemokamai visiems Business Premium plano vartotojams. Panašu, kad jie nori didinti šio plano vartotojų kiekį, tad ne pirmą kartą šalia naujausio Office programų paketo prideda ir kitų vidutinio dydžio verslui naudingų įrankių. Šiuo atveju tai:

 • Connections – masinių el. laiškų siuntimo ir planavimo sistema.
 • Listings – socialinių tinklų integravimo ir informacijos skelbimo sistema.
 • Invoicing – sąskaitų išrašymo programėlė.

Tik turėkite omenyje, jog bent šiuo metu visi šie įrankiai yra daugiau baziniai, nemažai atsiliekantys nuo tame besispecializuojančių žaidėjų. Tačiau, jeigu jūsų poreikiai minimalūs bei norisi viską turėti vienoje vietoje – Business Premium planas su kiekvienu papildymu atrodo vis patrauklesnis pasirinkimas.

>> Tikiuosi, kad Office 365 paštu bei kalendoriumi telefone naudojatės per Outlook programėlę? Jeigu taip, tai nudžiugsite sužinoję, jog Microsoft atnaujino iOS versiją (Android irgi turėtų būti pakeista greitu metu). Esminis pokytis – ilgame susirašinėjime atskiri laiškai ir jų chronologija pateikiami gerokai paprasčiau. Tad ieškodami reikiamo laiško rasite jį žymiai greičiau. Jėga!

Office 365 Outlook for mobile

>> Paskutinė naujiena – dar geriau veikiantis ir daugiau funkcijų turintis PowerPoint (žinoma, kol kas tik Office 365 vartotojams). Microsoft pranešė apie porą papildymų, tarp kurių du man labiau įstrigo:

 • Galimybė skaidrėse atpažinti surašytas datas ir automatiškai paversti jas į gražų ir profesionaliai apipavidalintą išdėstymo laike paveikslėlį (angl. timeline).
 • Galimybė iš programos bibliotekos įkelti 3D objektus ir juos įvairiai modifikuoti ir pateikti.

Microsoft Powerpoint

AUTORIUS

Julius Gregorauskas –  IT valdymo konsultantas ir verslo technologijų ekspertas, turintis per 10 metų patirtį IT ir telekomunikacijų srityse. 

Microsoft 365|Office 365|Office 365 atnaujinima|Office 365 naujienos

Įvertink šį straipsnį

  Prenumeruokite ir gaukite žinias pirmieji

  Taip pat skaitykite

  Skaityti daugiau
  Skaityti daugiau