Technologinės naujienos

„Microsoft Office 365″ naujienos| Birželis

Podcast’ai Spotify platformoje

Kviečiu skirti keletą minučių tam, kad susipažintumėte su naujomis bei papildytomis Microsoft Office 365 paslaugų funkcijomis. Dalinuosi svarbiausiomis bei įdomiausiomis praėjusio mėnesio naujienomis:

>> Svarbiausia šio mėnesio naujiena – Microsoft Planner startas! Ilgai lauktas projektų bei užduočių valdymo įrankis išvydo dienos šviesą bei tampa prieinamas Office 365 vartotojams. Microsoft maždaug prieš metus pranešė, kad mato poreikį valdyti mažesnės apimties bei ne tokius sudėtingus projektus, kuriems Microsoft Project yra per daug rimtas ir didelis. Taip gimė Microsoft Planner – specializuoto bei paprasto naudoti projektų valdymo įrankio, glaudžiai integruoto su kitomis Office 365 paslaugomis – idėja. Jį išbandžius įspūdis lieka tikrai neblogas, viskas atrodo pritaikyta paprastam vartotojui. Tuo pačiu pats užduočių pateikimas lentelių pavidalu (panašiai kaip kitame populiariame tokio tipo įrankyje Trello) yra patogus ir prisideda prie vizualaus projekto statuso suvokimo. Tad jeigu įmonės viduje turite projektų bei jums svarbu suvaldyti kitų žmonių darbą ir atliekamas užduotis, tikrai turėtumėte išbandyti Microsoft Planner.

https://youtu.be/FOWB3UjRwqU

>> Daug keliaujate verslo reikalais? Tuomet turbūt žinote, kad Office 365 pašto sistema automatiškai atpažįsta su kelionėmis susijusius laiškus (pvz. skrydžio patvirtinimus) ir juos įdeda į jūsų kalendorių. O nuo šio mėnesio sulauksite dar daugiau pagalbos iš šio virtualaus asistento! Visų pirmiausia šalia tokių laiškų bus pateikiama trumpa santrauka su svarbiausia informacija, kurią jums reikėtų žinoti. Tas yra ypač patogu, kai šnekame ne tik apie skrydį, bet ir su juo susijusius automobilio nuomos ar viešbučio užsakymus. Taip pat atsiranda galimybė pradėti check-in arba rezervacijos patvirtinimo procedūras vieno mygtuko paspaudimu, nes sistema automatiškai pasiūlys tokią galimybę priklausomai nuo laiško turinio. O kad nepamirštumėte pasidaryti check-in ir gauti geriausių vietų sedėjimui, Office 365 atsiųs jums priminimo laišką likus 24 valandoms iki skrydžio su nuoroda į atitinkamų avialinijų registracijos puslapį. Ko dar galime norėti, ar ne?

>> Kartais jaučiatės pavargę nuo PowerPoint skaidrių? Tuomet išbandykite kitą Microsoft produktą, skirtą prezentacijoms – Sway. Šis, prieš metus gimęs ir per interneto naršyklę prieinamas įrankis, išsiskiria savo prezentacijų išvaizda ir automatizacijos lygiu. Jums tereikia sudėti nuotraukas, video ir kitą turinį, o Sway pats gražiai viską išdėlios ir suformatuos. Augant šio produkto populiarumui, Microsoft paskelbė apie 3 jo papildymus Office 365 vartotojams. Visų pirmiausia – didinamas saugumas, tad atsiranda galimybė apsaugoti prieigą prie Sway prezentacijų slaptažodžiais. Taip pat, didinami maksimalūs prezentacijos dydžio ir turinio apribojimai, kad būtų galima kurti pristatymus su dar daugiau vizualaus turinio. Tuo pačiu – galimybė pašalinti prezentacijos pabaigoje atsirandančią žinutę, kad ji buvo sukurta naudojant Sway (kas turbūt aktualu daugumai verslo įmonių). Taigi, Office 365 vartotojams Sway tampa dar labiau patrauklia PowerPoint alternatyva, kurią rekomenduoju būtinai išbandyti artimiausiame savo pristatyme!

Microsoft Sway

AUTORIUS

Julius Gregorauskas –  IT valdymo konsultantas ir verslo technologijų ekspertas, turintis per 10 metų patirtį IT ir telekomunikacijų srityse. 

Microsoft Office 365|microsoft planner|Microsoft sway|MS O365|O365|Office 365|office 365 atnaujinimai|office 365 update|sway|sway ppt

Įvertink šį straipsnį

    Prenumeruokite ir gaukite žinias pirmieji

    Taip pat skaitykite

    Skaityti daugiau
    Skaityti daugiau