Technologinės naujienos

„Microsoft Office 365″ naujienos| Gegužė

Podcast’ai Spotify platformoje

>> Artėjant vasaros atostogų sezonui, Microsoft nudžiugino puikiu patobulinimu, susijusiu su Out-Of-Office funkcionalumu. Primenu, kad iki šiol Exchange Online paslaugos vartotojai galėdavo pasižymėti savo atostogų arba išvykimo laikotarpį, kad jo metu sistema siųstų automatinius atsakymus, informuojančius jog artimiausiu metu į laišką nebus atsakyta. Nuo šiol Office 365 vartotojams sistema taip pat automatiškai sukurs įvykį kalendoriuje, kad kolegos ir ten matytų, jog žmogus išvykęs. Be to, atsirado galimybė patogiai atšaukti visus tam laikui kalendoriuje numatytus susitikimus, o naujai gaunami pakvietimai gali būti automatiškai atmetami. Tad atsipalaiduokime ir mėgaukimės atostogomis, o organizaciniais rūpesčiais pasirūpins Microsoft!

Microsoft Office 365 atnaujinimai

>> Praėjusį mėnesį pranešėme apie atsiradusią galimybę gyvai susirašinėti su kitais dokumento autoriais Microsoft Office 2016 programose. Šį mėnesį galime nudžiuginti jus žinia, kad šis funkcionalumas jau yra pasiekiamas ir Office Online – per naršyklę pasiekiamoje supaprastintoje Office versijoje. Jeigu norite užduoti klausimą arba pasitarti su kolega, dirbančiu prie to paties dokumento, tą nuo šiol galėsite padaryti vieno mygtuko paspaudimo bei nepalikdami lango, kuriame yra kuriamas dokumentas. Tik turėkite omenyje, kad susirašinėjimo istorija nėra saugoma su dokumentu. Microsoft rekomenduoja tai naudoti skubiems bei operaciniams klausimams. Dokumento recenzavimui siūloma ir toliau naudoti nuo seno įprastus komentarus.

>> Puikios naujienos Skype for Business vartotojams! Nuo šiol galėsite parašyti trumpą žinutę arba inicijuoti vaizdo skambutį kolegai tiesiai iš Outlook aplinkos interneto naršyklėje. Viršutiniame dešiniame kampe atsiras Skype ikona, kurią paspaudę galėsite rasti norimą kontaktą ir pradėti Skype pokalbį tame pačiame naršyklės lange.

>> Dar vienas naujas bei naudingas funkcionalumas, susijęs su Skype for Business. Organizuodami susitikimą per Skype tiesiog prisekite dokumentus prie pakvietimo kalendoriuje ir visi jie bus automatiškai pasiekiami virtualaus susitikimo metu. Microsoft paruošė detalią instrukciją norintiems išbandyti šią funkciją >>

Office 365 apžvalga

>> Tikiuosi, kad visi darbui su el. paštu ir kalendoriumi savo išmaniajame telefone naudojate Outlook aplikaciją? Jeigu ne, visiems Office 365 vartotojams labai rekomenduočiau pradėti tą daryti, nes ši aplikacija yra geriausiai integruota su visomis Office 365 paslaugomis. Kaip to įrodymą pateikiu naujieną apie naujas galimybes dirbant su OneDrive dokumentais bei Skype for Business susitikimais. Nuo šiol per šią aplikaciją bus galima patogiai išsiųsti nuorodą į OneDrive for Business saugomą dokumentą arba vienu mygtuko prisijungimu prisijungti prie Skype for Business susitikimo, esančio mūsų kalendoriuje.

AUTORIUS

Julius Gregorauskas –  IT valdymo konsultantas ir verslo technologijų ekspertas, turintis per 10 metų patirtį IT ir telekomunikacijų srityse. 

Microsoft Office 365|MS O365|office 365 atnaujinimai|Office 365 naujienos|Office 365 Out Of Office

Įvertink šį straipsnį

    Prenumeruokite ir gaukite žinias pirmieji

    Taip pat skaitykite

    Skaityti daugiau
    Skaityti daugiau