Technologinės naujienos

„Microsoft Office 365″ naujienos| Gruodis

Podcast’ai Spotify platformoje

>> Viena smagesnių naujienų šį mėnesį, kad dokumento kūrimo kartu su kolegomis funkcionalumas (angl. real-time co-authoring) atkeliavo ir į PowerPoint programą. Tik startavus Office 2016 programų paketui, vienintelė Word programa turėjo galimybę, dirbant iš kompiuterio (o ne per naršyklę) gyvai matyti, kad dokumentas yra redaguojamas kito žmogaus ir ką tiksliai jis daro. Logiška, kad tokia galimybė yra labai svarbi PowerPoint programai, nes ten vyksta daug bendro darbo kuriant prezentacijas su kolegomis ar partneriais. Tik turėkite omenyje, kad tam reikia naujausios Office paketo versijos (kuri visų pirma priklauso Office 365 vartotojams) bei dalyvauti Microsoft Insider programoje (kitiems ši funkcija bus įjungta po poros mėnesių).

Beje, šis funkcionalumas jau kuris laikas prieinamas visiems, kurie su PowerPoint ir kitomis Office programomis dirba per interneto naršyklę!

>> Visada manėte, kad jūsų įmonei reikėtų CRM (kontaktų ir pardavimų valdymo programos), bet dauguma sistemų atrodė per sudėtingos ir per brangios? Turiu gerų naujienų tiems, kas myli Outlook ir nori profesionaliai valdyti savo pardavimus ir klientų kontaktų bazę. Office 365 Business Premium vartotojams pristatytas Outlook Customer Manager. Tai tarsi papildoma skiltis jūsų Outlook programoje, kurioje galėsite kaupti informaciją apie klientus, planuotis savo pardavimus ir su jais susijusius darbus. Sakyčiau, idealus variantas nedidelei įmonei, tam naudojančiai Excel lenteles ir kitus įrankius. O jeigu vieną dieną jį išaugsite, visada galima pereiti į Microsoft Dynamics 365 CRM paslaugą.

https://www.youtube.com/watch?v=TK67_BKAzdY&feature=youtu.be

>> Besinaudojantiems naujausia Outlook versija atsirado galimybė patogiai įkelti prie laiško prisegtus dokumentus į OneDrive bei pasidalinti jais su laiško gavėjais. Tai labai naudinga, kai siunčiate dokumentą iš savo kompiuterio ir norite, kad būtų viena jo versija, kurią visi redaguos ir komentuos (kad nebereikėtų siuntinėti skirtingų variantų ir bandyti atsekti, kuri versija paskutinė). Jei esate darbavęsi su Outlook per Interneto naršyklę – puikiai žinote šią funkciją ir jos patogumą.

Office 365

>> Paskutinė su Office programų paketu susijusi naujovė – vaizdas, kurį matome paspaudę File -> Open. Tai vienas dažniausiai Office vartotojų naudojamų kelių atsidaryti reikiamą dokumentą ir tą dabar galima padaryti dar greičiau. Naujausios Office versijos turėtojai ten išvys naują skiltį “Shared with me”, kur matysime visus dokumentus, kuriais su mumis yra pasidalinta per OneDrive. Taip pat, skiltyje “Recent” atsirado dalis “Recent Folders”, kas irgi palengvins reikiamo dokumento paieškas. Tad vaizdas darosi vis labiau panašus į tai, ką matome prisijungę prie savo OneDrive aplinkos per interneto naršyklę.

Office 365 update

AUTORIUS

Julius Gregorauskas –  IT valdymo konsultantas ir verslo technologijų ekspertas, turintis per 10 metų patirtį IT ir telekomunikacijų srityse. 

Microsoft Office 365|MS O365|office 365 atnaujinimai|office 365 update

Įvertink šį straipsnį

    Prenumeruokite ir gaukite žinias pirmieji

    Taip pat skaitykite

    Skaityti daugiau
    Skaityti daugiau