Technologinės naujienos

„Microsoft Office 365″ naujienos| Rugpjūtis

Podcast’ai Spotify platformoje

Rugpjūčio mėnesį Microsoft daugiausiai pastangų bei energijos skyrė patogesniam bei efektyvesniam darbui su jūsų adresų knygutėje esančiais kontaktais. Tad pasirodė būrys su tuo susijusių atnaujinimų, kuriuos pirmiausia pamatysite dirbdami su el. paštu per naršyklę (Outlook Web Access). Tiesa, žadama, kad per artimiausią pusmetį tie patys principai bus pasiekiami ir dirbant su OneDrive, SharePoint Online bei kitomis Office 365 paslaugomis.

>> Pirmasis atnaujinimas leidžia savo pašto dėžutėje užvesti pelyte (net nereikia paspaudimo!) ant jus dominančio kontakto ir sistema iškart parodys jums visą svarbiausią su juo susijusią informaciją. Negana to, iškart galėsite jam parašyti laišką, trumpąją žinutę arba suplanuoti susitikimą.

Office 365

>> Sekantis atnaujinimas leidžia dar giliau pažinti jus dominantį asmenį. Spustelėję ant asmens vardo el. pašto dėžutėje arba kalendoriuje išvysite šone atsiradusią kontakto skiltį. Ten ne tik rasite to asmens kontaktinę informaciją, bet ir jo organizacinės struktūros situaciją – kuriame skyriuje jis dirba, kas jo vadovas bei kolegos. Šauniausia vieta yra pačioje šios skilties apačioje. Ten rasite jūsų paskutinių bendravimų istoriją: siųstus laiškus, pasidalintus dokumentus ir bendrus susitikimus. Tad šią vietą galėsite išnaudoti ruošdamiesi susitikimui arba ieškodami specifinių laiškų arba dokumentų.

Office 365

>> Microsoft patobulino ir per naršyklę pasiekiamo el. pašto paieškos laukelį. Nuo šiol jame vedant jus dominančio asmens vardą arba el. pašto adresą pirmiausia bus rodomi rezultatai žmonių, su kuriais bendraujate daugiausiai. T.y. sistema supranta jūsų bendravimo intensyvumą bei ryšius ir pirmiausia siūlo šiuos variantus, nes didžiausia tikimybė, kad jūs būtent to ir ieškote.

>> Paskutinis su kontaktais susijęs funkcionalumo atnaujinimas matomas nuėjus į Office 365 paslaugų skiltį People. Ten atsirado nauja skiltis Featured People, kurioje galite patogiai rasti sugrupuotus tam tikro tipažo kontaktus. Ten bus atskiras sąrašas žmonių, su kuriais daugiausiai bendraujate (Frequently Contacted), su kurias turite suplanuotų susitikimų (On your Calendar) bei į kurių laiškus turite atsakyti (Require action). Neblogai, ar ne?

office 365

>> Pamėgote naująją Microsoft naršyklę Edge? Tuomet turiu jums gerų naujienų. Stebėdami Office Online įskiepio sėkmę Chrome naršyklėje, Microsoft suprato, kad to paties reikia ir jų pačių sukurtoje naršyklėje. Tad jau galite atsisiųsti Office Online įskiepį, skirtą Microsoft Edge naršyklei. Šis priedas labai lengvina kasdienį darbą su Office dokumentais – galite juos atsidaryti bei kurti tiesiai iš naršyklės lango!

AUTORIUS

Julius Gregorauskas –  IT valdymo konsultantas ir verslo technologijų ekspertas, turintis per 10 metų patirtį IT ir telekomunikacijų srityse. 

Microsoft Office 365|MS O365|office 365 atnaujinimai|Office 365 naujienos

Įvertink šį straipsnį

    Prenumeruokite ir gaukite žinias pirmieji

    Taip pat skaitykite

    Skaityti daugiau
    Skaityti daugiau