Technologinės naujienos

„Microsoft Office 365″ naujienos| Sausis

Podcast’ai Spotify platformoje


>> Gruodžio mėnesis Office 365 pasaulyje buvo ganėtinai ramus. Galbūt šventinės nuotaikos apėmė ir Microsoft? Daugiausiai naujų funkcionalumų buvo susiję su pagalba regėjimo problemų turintiems žmonėms naudotis Office 365 paslaugomis.

>> Taip pat buvo pranešta, kad Visio prisijungia prie Office programų paketo narių, kurie jau išsikėlė “į debesis”. Tad Visio fanai jau gali išbandyti kaip šis įrankis atrodo dirbant per interneto naršyklę arba iPad – skamba viliojančiai, ar ne?

>> Microsoft pasidarbavo ir su vaizdu, kurį matome prisijungę prie Office 365 paslaugų portalo. Ten iškart matysime sąrašą dokumentų, su kuriais darbavomės paskutiniuoju metu, artimiausius kalendoriuje esančius susitikimus bei užduotis. Jeigu Microsoft toliau laikysis pažadų kryptingai dirbti šia linkme, šis langas gali tapti ta vieta, kur kiekvienas Office 365 vartotojas galės pradėti savo darbo dieną ir vienoje vietoje matyti visą tuo metu aktualiausią informaciją.

microsoft office 365 home pade

>> Nebuvo pamiršti ir Office 365 administruojantys vartotojai. Administratoriaus aplinkoje jie dabar galės dar daugiau: valdyti naująją paslaugą Teams ir geriau tvarkytis su OneDrive paslauga. Be to, Microsoft pristatė atnaujintą vaizdą, kaip pateikiama Office 365 paslaugų “sveikata” ir veikimo parametrai.

Office-365-office-admin-December-6

>> Pabaigai – kiek egzotiškesnė naujiena. Microsoft paskelbė apie naują paslaugą, kuri yra dar tik bandomojoje stadijoje, bet ją jau gali išbandyti norą pareiškę Office 365 vartotojai. Naujosios paslaugos  Calendar.Help idėja yra perleisti susitikimo organizavimo rūpesčius išmaniajai asistentei Cortana. Tiesiog rašydami žmogui laišką dėl susitikimo pridėkite Cc Cortaną ir ji viskuo pasirūpins: atskiru laišku pasiūlys laikus susitikimui pagal jūsų kalendorių, suderins tinkamą laiką ir net sukurs pakvietimą jūsų kalendoriuje. Kol kas viskas skamba kaip fantastiniame filme, bet būtent į tokias paslaugas juda Microsoft, labai daug investuojantis į dirbtinio intelekto vystymą. Tad kviečiu išbandyti šią paslaugą ir atiduoti dalį savo darbų į Cortana rankas!

microsoft calendar help

AUTORIUS

Julius Gregorauskas –  IT valdymo konsultantas ir verslo technologijų ekspertas, turintis per 10 metų patirtį IT ir telekomunikacijų srityse. 

microsoft calendar help|microsoft cortana|Microsoft Office 365|O365|office 365 atnaujinimai|visio

Įvertink šį straipsnį

    Prenumeruokite ir gaukite žinias pirmieji

    Taip pat skaitykite

    Skaityti daugiau
    Skaityti daugiau