Technologinės naujienos

„Microsoft Office 365″ naujienos| Vasaris

Podcast’ai Spotify platformoje

>> Naujieji metai prasidėjo su puikiomis naujienomis visiems OneDrive for Business vartotojams. Visų pirmiausia, išgirdome apie ilgai lauktą sinchronizavimo agento atnaujinimą. Naujausia jo versija leis su kompiuteriu sinchronizuoti ne tik asmeninius dokumentus, bet ir tuos, kurie yra saugomi bendruose kataloguose ir SharePoint bibliotekose. Tad funkcionalumu ir galimybėmis OneDrive beveik prisivijo klasikinį failų serverį, šiuo metu naudojamą absoliučioje daugumoje Lietuvos organizacijų. Turint omenyje patogumo, mobilumo bei dalinimosi pranašumus – prognozuočiau, kad matysime vis daugiau atvejų, kai bus atsisakoma failų serverių vardan tokių paslaugų kaip OneDrive.

Sinchronizacija

>> Tuo pačiu Microsoft padirbėjo ties dalinimosi dokumentais patogumu. Dabar vartotojai galės dar greičiau pasidalinti OneDrive saugomais dokumentais su kolegomis. Šalia to, dar aiškiau pastebėsime atvejus, kai tas bus daroma su išoriniais vartotojais (kam dažniausiai norėsime taikyti griežtesnius saugumo apribojimus). Beje, taip pat pasirūpinta patogesniu Microsoft paskyros susikūrimu, jei to prireikia išoriniam vartotojui, su kuriuo pasidalinome dokumentu.

Dalinimasis failais

>> Microsoft ir toliau aktyviai darbuojasi ties papildomais produktais ir “kepa” vieną pasiūlymą po kito. Šio mėnesio naujovė – StaffHub. Tai speciali aplikacija, skirta pamaininių darbuotojų (pvz. dirbančių parduotuvėse, kavinėse ar gamyklose) valdymui ir informavimui. Kadangi tokie darbuotojai dažniausiai neturi savo darbinių kompiuterių, viskas sukurta visų pirmiausia naudojimui telefone. StaffHub leidžia vadybininkams dėlioti darbo grafikus, darbuotojams inicijuoti jų korekcijas bei patogiai dalintis aktualia informacija (pvz. naujomis instrukcijomis). Atkreipkite dėmesį, kad ši paslauga yra nemokama, bet pasiekiama tik Enterprise (E1, E3 ir E5) planų vartotojams.

>> Ar naudojatės Office Lens programėle savo telefone? Jeigu ne, rekomenduočiau ją išbandyti, nes tai puikus įrankis skanuoti ir perkelti į el. erdvę popierinius užrašus, lentose subraižytas schemas ar vizitines korteles. Microsoft pranešė ją dar glaudžiau integravęs su telefone veikiančiu Office programų paketu, leidžiančiu skanuotus duomenis iškart panaudoti dokumentų arba prezentacijų kūrime. Tad diskusijos metu gimusios schemos įdėjimas į PowerPoint prezentaciją nuo šiol reikalauja tik keleto mygtukų paspaudimo.

https://www.youtube.com/watch?v=jzZ3WVhgi5w

AUTORIUS

Julius Gregorauskas –  IT valdymo konsultantas ir verslo technologijų ekspertas, turintis per 10 metų patirtį IT ir telekomunikacijų srityse. 

Microsoft Office 365|MS O365|Office 365|office 365 atnaujinimai|office lens|onedrive|staffhub

Įvertink šį straipsnį

    Prenumeruokite ir gaukite žinias pirmieji

    Taip pat skaitykite

    Skaityti daugiau
    Skaityti daugiau