Technologinės naujienos

„Microsoft Office 365″ naujienos| Balandis

Podcast’ai Spotify platformoje

Susipažinkite su Microsoft Office 365 paslaugų naujomis bei papildytomis funkcijomis. Dalinamės keletu naudingų bei įdomių praėjusio mėnesio naujienų.

>> Didžiausia praėjusio mėnesio naujiena, žinoma, yra iš pagrindų pakeistas Office 365 administravimo puslapis. Microsoft teigia, kad viską atliksite greičiau ir patogiau bei žada vis pridėti naujų galimybių. Pavyzdžiui, dažniausiai naudojamos funkcijos nuo šiol galės būti matomos pradiniame puslapyje (Dashboard). Taip pat, atsirado paieškos galimybė, ko anksčiau trūkdavo dažnam Office 365 paslaugų administratoriui. Tad kviečiu visus prisijungti (https://portal.office.com/ -> Admin) ir išbandyti naująjį administravimo puslapį patiems. Plačiau skaitykite >>

1. Announcing-the-new-admin-center-1c

>> Naujausioje Office programų versijoje atsirado dar daugiau dėmesio bendradarbiavimui su kitais dokumento autoriais. Naujausios Office programų versijos dešiniajame viršutiniame kampe nuo šiol matysime ne tik žmones, kurie taip pat turi prieigą prie dokumento, bet ir gerokai daugiau naudingos informacijos, o visų pirmiausia – kas šiuo metu redaguoja dokumentą,  taip pat – dokumentų atliktų veiksmų ir pakeitimų santrauką (Activity feed). Atskiras Skype for Business mygtukas leis inicijuoti diskusiją tarp dokumentą redaguojančių žmonių, kas gali būti labai patogu keletui žmonių dirbant su tuo pačiu dokumentu. Šalia to, atsirado ir atskiras mygtukas, leidžiantis vienoje vietoje pamatyti visus dokumente esančius komentarus bei į juos atsakyti. Tad, turintiems Office 365 paslaugas su Office programų paketo prenumerata, siūlau nedelsti bei įsidiegti naujausią Office versiją ir pradėti naudotis naujuoju funkcionalumu.

>> Microsoft pridėjo naujų funkcijų, susijusių su el. laiškų saugumu, kas yra aktualu visiems besinaudojantiems Exchange Online paslauga. Nuo šiol gautus įtartinus laiškus Microsoft papildomai pažymės perspėjančiomis žinutėmis, kad apsaugoti vartotoją nuo potencialiai blogo laiško.

 • Raudonos spalvos žinutė laiško viršuje indikuos, kad laiškas yra įtartinas ir Microsoft rekomenduoja jį ištrinti.

3.Suspicious_Safety_Tip

 • Geltonos spalvos žinutė reikš, kad laiškas yra priskirtas šiukšlių (SPAM) kategorijai.

3.1Unknown_Safety_Tip

 • Žalios ir pilkos spalvos žinutės rodys, jog laiškas yra saugus ir galima kuo ramiausiai su juo darbuotis.

3.2Trusted_Safety_Tip3.3Safe_Safety_Tip

Tad nuo šiol taps gerokai paprasčiau suprasti, kurie iš gautų laiškų yra pavojingi, kas dar labiau padidins informacijos saugumą. Plačiau skaitykite >>

P.S.: tik turėkite omenyje, kad visi pranešimai bus matomi tik naudojantis el. paštu per Interneto naršyklę (Outlook Web Acces – OWA).

AUTORIUS

Julius Gregorauskas –  IT valdymo konsultantas ir verslo technologijų ekspertas, turintis per 10 metų patirtį IT ir telekomunikacijų srityse.  

Microsoft office|Microsoft Office 365|MS O365|Office 365|Office 365 atnaujinima

Įvertink šį straipsnį

  Prenumeruokite ir gaukite žinias pirmieji

  Taip pat skaitykite

  Skaityti daugiau
  Skaityti daugiau