Technologinės naujienos

„Oracle“ duomenų bazių priežiūra su „Blue Bridge“– ieškantiems profesionalios priežiūros nuo A iki Z

Podcast’ai Spotify platformoje

Duomenų bazių pasiekiamumo (angl. up-time) užtikrinimas, nustatytų greitaveikos (angl. performance) rodiklių pasiekimas, sumažėjusi incidentų tikimybė ir mažesnis rutininių užduočių krūvis Jūsų IT specialistams – visai tai suteikia „Blue Bridge“ „Oracle“ duomenų bazių priežiūros paslaugos.

„Oracle“ duomenų bazių priežiūros paslaugos – tai nenutrūkstamos, nuotoliniu būdu įgyvendinamos IT paslaugos patikimesniam sistemų veikimui, sklandesniam Jūsų kasdieniam darbui ir tikslesniems strateginiams sprendimams IT srityje. Paslaugas įgyvendina „Blue Bridge“ specialistai – sertifikuota „Oracle“ specialistų komanda, kuri pasirūpins visais duomenų bazių priežiūros žingsniais: nuo dabartinės IT infrastruktūros analizės iki kreipinių sprendimo ir ketvirtinių ataskaitų teikimo, padedančio gerinti duomenų bazių veikimą.

„Blue Bridge“ – auksinis „Oracle“ partneris

Blue Bridge - Oracle gold partner

„Blue Bridge“ „Oracle“ duomenų bazių priežiūra, tai:

 1. Kokybė nuo pirmojo žingsnio: išanalizuosime Jūsų IT infrastruktūrą ir pateiksime rekomendacijas „Oracle“ duomenų bazių veiklos gerinimui.
 2. Pažangiausi monitoringo įrankiai – daugiau patikimumo Jūsų sistemoms: suderinę IT priežiūros teikimo principus ir tvarką, prijungsime Jūsų įrangą prie mūsų stebėjimo sistemos, kuri užtikrinti kokybišką duomenų bazių veiklos monitoringą ir operatyvų nenumatytų incidentų sprendimą.
 3. Daugiau stebimų parametrų – mažiau incidentų: prižiūrėdami „Oracle“ duomenų bazes pasitelkiame pažangiausius įrankius ir sistemas, kurios leidžia nuolat proaktyviai stebėti tokius parametrus, kaip duomenų bazės instance, listener stebėjimas ir darbinės būsenos užtikrinimas, reguliarių darbų (angl. scheduled jobs) įvykdymo tikrinimas ir sisteminių problemų šalinimas, reguliarių darbų kartojimas, informacinės sistemos kūrėjų informavimas, duomenų bazės kasdieninių backup, archive log failų būsenos stebėjimas ir sėkmingo darbų įvykdymo užtikrinimas, likusios vietos failinėje sistemoje tikrinimas archive log, data, log, trace, audit failams; duomenų bazės erdvėse likusios laisvos vietos stebėjimas ir savalaikis erdvių išplėtimas, duomenų bazės alert.log tikrinimas, invalid objektų tikrinimas ir sistemos kūrėjų informavimas, FRA srities stebėjimas ir esant poreikiui, susijusių darbų atlikimas.
 4. Užklausų vykdymas – Jūsų sklandžiam kasdieniam darbui: operatyviai reaguosime į kasdienius kreipinius ir įgyvendinsime visus darbus susijusius su atsarginio kopijavimo politikos veiklos tikrinimu ir atsarginio kopijavimo plano parengimu, atsarginio kopijavimo politikos korekcijomis, naudotojų paskyrų sukūrimu ar panaikinimu bei naudotojų teisių valdymu, duomenų bazės sukūrimu, ištrynimu ir atstatymu.
 5. Reguliarios ataskaitos – tikslesniems Jūsų strateginiams sprendimams: teiksime periodines duomenų bazių veiklos ataskaitas, apimančias SLA vykdymą, kreipinių analizę bei papildomas įžvalgas ir rekomendacijas, tarp kurių – kas ketvirtį teikiamos rekomendacijas dėl atnaujinimų (patch) diegimo. Esant poreikiui, teiksime rekomendacijas dėl sistemos našumo ir optimizavimo.
 6. Papildomų darbų atlikimas – kaip niekada paprastas: esant poreikiui, atliksime tokius darbus kaip duomenų bazių atnaujinimai (patch diegimas), našumo didinimas, antrinių duomenų kopijų saugojimas, duomenų bazės migracija, naujos DBVS diegimas (programinės įrangos instaliavimas, duomenų bazės konfigūravimas, monitoringo konfigūravimas ir pan., perdavimas į „gamybą“), lydinčiosios duomenų bazės diegimas iš gamybinės ir bandomosios duomenų bazės diegimas iš gamybinės duomenų bazės.

Kodėl rinktis „Blue Bridge“ specialistus?

Rinkdamiesi „Blue Bridge“ teikiamas „Oracle“ duomenų bazių priežiūros paslaugas, Jūs renkatės:

Profesionalią, sertifikuotą IT komandą: mūsų „Oracle“ komandos branduolys – tai daugiau nei 10 metų dirbantys duomenų bazių administratoriai, turintys „Oracle Database Administrator Certified Professional“ sertifikatus.

Patirtį užtikrinant įvairių klientų „Oracle“ duomenų bazių veikimą: savo „Oracle“ duomenų bazių priežiūrą mums patiki ir tarptautinės finansinės institucijos, ir valstybinės organizacijos, turinčios užtikrinti išskirtinai aukštą sistemų patikimumą.

Patikėkite savo „Oracle“ duomenų bazių priežiūrą „Blue Bridge“ IT priežiūros specialistams. Susisiekite!

duomenų bazės|oracle|populiarus įrašas

Įvertink šį straipsnį

  Prenumeruokite ir gaukite žinias pirmieji

  Taip pat skaitykite

  Skaityti daugiau
  Skaityti daugiau