Technologinės naujienos

Virtualioje IT CONNECTED scenoje: „Google Cloud“ atstovai ir smagiosios „Cybersecurity for Dummies“ autorius

Podcast’ai Spotify platformoje

Jau rugsėjo 23 d. debesų kompiuterijos ir kibernetinio saugumo konferencija IT CONNECTED pakvies susipažinti su tarptautinėmis saugumo bei technologijų žvaigždėmis. Šiemet tarp svečių – vieno iš didžiausių debesijos tiekėjų pasaulyje – „Google Cloud“ – atstovai ir etiškas įsilaužėlis, ne vieną apdovanojimą pelnęs kibernetinio saugumo straipsnių autorius Joseph Carson, parengęs net dvi legendinės „For Dummies“ (liet. Žaliems) serijos knygas apie kibernetinį saugumą.

Registracija ir IT CONNECTED programa

IT CONNECTED – didžiausias metinis „Blue Bridge“ renginys, kurio programoje net 20 pranešimų. Įžvalgomis dalysis ne tik „Blue Bridge“ ekspertai, bet ir kviestiniai svečiai – „Rimi“, „Seca Vilnius“ ir „MV Group“ atstovai, kurie pristatys savo ambicingiausių IT projektų įgyvendinimo patirtį. Drauge su pirmaujančiais saugumo sprendimų bei IT infrastruktūros gamintojais IT CONNECTED sieks suteikti įžvalgų, praktinių patarimų ir know-how verslui, siekiančiam susikurti greitesnį, paprastesnį ir saugesnį IT.

Ateities saugumo modelių šerdis – naudotojas

„Zero Trust“ saugumo architektūra, kurioje visi darbuotojai žino tik tiek, kiek reikia tiesioginiam jų darbo atlikimui – viena iš pagrindinių IT CONNECTED ašių. Būtent apie „Zero Trust“ įgyvendinimą naudojant „Google Cloud Platform“ debesijos paslaugas pasakos net du „Google Cloud“ IT inžinieriai – Anna Broms ir Andrii Bereznikov. Šios architektūros įgyvendinimo iššūkius ir žingsnius naudojat „Microsoft 365″ paslaugas pristatys ir „Blue Bridge“ infrastruktūros sprendimų vadybininkas Kipras Kretavičius.

Apie „Zero Trust“ įgyvendinimą naudojant „Google Cloud Platform“ debesijos paslaugas pasakos net du „Google Cloud“ IT inžinieriai.

Apie pažangias grėsmes ir joms pažaboti skirtas naujas saugumo architektūras kalbės ir „Proofpoint“ atstovas Mikael Järpenge. Pranešėjas apžvelgs, kaip praktiškai galima įgyvendinti į žmones orientuotą saugumo modelį (angl. People-Centric Security) ir kodėl el. pašto apsauga išlieka viena svarbiausių priemonių saugantis nuo labiausiai paplitusių išorinių grėsmių.

K. Kretavičius
K. Kretavičius

Specialius „Thycotic“ „For Dummies“ leidimus apie kibernetinį saugumą ir privilegijuotų naudotojų valdymą parengęs Joseph Carson savo pranešime nagrinės vieną opiausių globalių nūdienos problemų – „Ransomware” atakas. Skaičiuojama, kad šiemet tokio tipo atakų skaičius pašoko 93 proc., o jų taikiniais vis dažniau tampa ne tik įmonės ar viešojo sektoriaus organizacijos, bet eiliniai namų naudotojai.

Kitas žinomas vardas – saugumo ekspertas iš „Fortinet“ Timo Lohenoja pakvies pažvelgti į aiškius kontūrus praradusio organizacijos perimetro apsaugą ir jos būtinybę augant išmaniųjų įrenginių bei daiktų interneto naudojimui.

Kaip užtikrinti hibridinės IT infrastruktūros saugumą?

Hibridinė IT infrastruktūra yra neabejotinai vienas patraukliausių kelių vystant pažangų IT ir įgyvendinant ambicingus skaitmenizacijos projektus. To įrodymai bus pristatyti ir per IT CONNECTED – tarptautinės matavimo prietaisų lyderės „Seca“ atstovas Payam Vassighi pasidalys unikalia patirtimi kuriant hibridinę IT infrastruktūrą, grįstą AWS paslaugomis, o „Blue Bridge“ IT paslaugų vadybininkas Rokas Ališauskas įvardys svarbiausius hibridinio „debesies“ pritaikymo scenarijus.

Hibridinės infrastruktūros populiarumas, kai dalis sistemų laikoma „debesyje“, o dalis – nuosavoje įrangoje, nepraslysta ir pro piktavalių akis. Būtent todėl hibridinio modelio saugumas – viena iš kertinių IT CONNECTED temų.

Apie strategijas, kurias įsilaužėliai naudoja bandydami nukeliauti iš organizacijos tinklo į „debesį“ ir atgal, savo pranešime išsamiai pasakos kibernetinio saugumo ekspertas, „Blue Bridge“ vyresnysis sistemų inžinierius K. Meškonis.

K. Meškonis
K. Meškonis

Apie strategijas, kurias įsilaužėliai naudoja bandydami nukeliauti iš organizacijos tinklo į „debesį“ ir atgal, savo pranešime išsamiai pasakos kibernetinio saugumo ekspertas, „Blue Bridge“ vyresnysis sistemų inžinierius Kęstutis Meškonis. Pažangūs sprendimai duomenų valdymui ir apsaugai hibridinėje infrastruktūroje – ir „Veeam“ IT architekto Tomasz Turek pranešimo ašis. Kaip apsaugoti virtualų tinklą, galintį saugiai sujungti darbuotojus iš jų namų ar kitos vietos ir SaaS bei kitas aplikacijas – pagrindinė Angelo Rivano iš „VMware“ tema.

IT CONNECTED dalyviai turės išskirtinę galimybę per vieną dieną susipažinti ir su kitų pirmaujančių saugumo sprendimų ir IT infrastruktūros gamintojų įžvalgomis ir naujienomis, dalyvauti gyvose diskusijose ir užduoti labiausiai dominančius klausimus visiems pranešėjams. Savo pranešimus konferencijoje IT CONNECTED taip pat skaitys „Cisco“, „Palo Alto“, „Baltimax“/ „Safetica“, „i-doit“ ir „HPE by Sophela“ atstovai.

konferencija
Konferencija

Registracija ir IT CONNECTED programa

debesų kompiuterija|kibernetinis saugumas

Įvertink šį straipsnį

    Prenumeruokite ir gaukite žinias pirmieji

    Taip pat skaitykite

    Skaityti daugiau
    Skaityti daugiau