„Blue Bridge Code“ pradėjo vykdyti mokslinių tyrimų projektą, kurio metu kurs naują informacinių sistemų įrankį

Blue Bridge Code, UAB 2019 m. vasario mėnesį su Lietuvos verslo paramos agentūra pasirašė sutartį dėl projekto finansavimo ES paramos lėšomis pagal priemonę ,,Intelektas. Bendri mokslo–verslo projektai“. Projekto metu vykdomų mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros veiklų pagrindu bus sukurtas naujas informacinių sistemų įrankis „Process Alphabet“.

Projekto metu atliekamų mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros veiklų pagalba sukurto įrankio naudotojams bus galima greičiau ir kokybiškiau įgyvendinti ir keisti informacines sistemas, užtikrinant tiesioginę sąsają tarp procesų ir įgyvendinamų pakeitimų. Klientams bus paprasta ir lengva valdyti procesų pasikeitimus, nustatyti silpniausias procesų vietas, identifikuoti tobulintinas sritis, paprasčiau ir greičiau sekti tikslų įgyvendinimą.

Naujas informacinių technologijų įrankis naudą teiks transporto, energetikos ir sveikatos apsaugos sektoriuose – tiek verslo subjektams, tiek valstybinėms organizacijoms, t.y. įstaigoms, kuriose vykdomi procesai įdiegto įrankio dėka bus supaprastinti, o vykdomos veiklos atliekamos dar paprasčiau. Diegiamas inovatyvus įrankis bus inovacija ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Baltijos šalyse.
Planuojama projekto įgyvendinimo trukmė – 18 mėnesių. Projekto metu vykdomų mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros veiklų įgyvendinimui būtina investicija siekia apie 187 tūkst. Eur.

Projekto išlaidos iš dalies finansuojamos 2014-2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos lėšomis, projekto Nr. J05-LVPA-K-04-0024.