IT specialistams

Jūsų ralio kelio knyga – tai Jūsų pardavimų prognozė

Podcast’ai Spotify platformoje

Prieš kiekvienas ralio varžybas lenktynininkai pasirengia – pasirašo kelio knygą. Ralio sėkmė labai priklauso nuo lenktynininko profesionalumo ir šturmano gebėjimo sklandžiai paaiškinti kelio knygą. Trumpai tariant, siekdamas savo tikslo lenktynininkas vairuoja vadovaudamasis šturmano iš kelio knygos skaitomomis instrukcijomis. Taip komanda žino, ko tikėtis už kampo. O ar Jūs galite laimėti savo pardavimų Dakarą? Su pardavimų prognoze – tikrai taip.

4 žemėlapiai – viename

Pardavimų prognozė yra daugiau verslo planavimas, tačiau tai ir ne apskaita. Mat iš pardavimo ataskaitų ir prognozių turite gauti pakankamai informacijos, tačiau ji neturi būti klampiai detali. Prognozavimas yra daug paprastesnis, nei manote, ir daug naudingesnis, nei galite įsivaizduoti.

Ką suteiks prognozė?

 • Padės planuoti būsimą pardavimo apimčių augimą ir mažėjimą;
 • Padės naudoti pardavimų įžvalgas įmonės procesų valdyme: pinigų srautų, išteklių ir darbuotojų paskirstymui;
 • Padės prognozuoti pajamas;
 • Padės pasirengti kapitalo pritraukimui.

Apibendrinant galima sakyti, kad pardavimų prognozavimas yra būsimų pardavimų apimčių įvertinimas. O tikslios pardavimų prognozės leidžia padaryti išmintingus verslo sprendimus ir pagerinti trumpalaikius bei ilgalaikius veiklos rezultatus.

Iš ko sudaryta prognozė?

Prognozes galima daryti remiantis ankstesnių laikotarpių pardavimų duomenimis, rinkos tyrimų informacija, regioninėmis tendencijomis, papildomais asmeniniais vertinimais ir net… orų prognozėmis!  Tokia ataskaita parodo potencialius pardavimus ir palygina juos su faktiniais pardavimais.

Iš kur gauti tinkamą kelio knygą?

Sukurti tinkamą ralio kelio knygą pardavimams galima tik naudojant teisingų prognozių rezultatus. Aišku, galbūt manote, kad darbas renkant informaciją iš įvairių ataskaitų užims per daug laiko. Tačiau, kodėl neišbandžius sunkiausią darbą už jus atliekančio įrankio? „Teamgate“ pardavimų prognozavimo įrankis savarankiškai suformuoja tinkamas įžvalgas ir padeda imtis teisingų veiksmų siekiant užbaigti pardavimo laikotarpį sėkmingai.

Pala, o kaip „Teamgate“ viską sužinos?

„Teamgate“ pardavimų prognozių ataskaitos grindžiamos dviejų tipų informacija: ankstesnių laikotarpių pardavimų duomenimis ir planuojamais galimais sandoriais – pardavimų tikslais. Visa tai pardavimų procesą padaro paprastą ir suprantamą.  Naudodami „Teamgate“ CRM pardavimų prognozių ataskaitą, patogiai matysite būsimąsias pardavimų perspektyvas.

Jeigu visiems pardavimų planams ir rezultatams apjungti sistemingai naudojate CRM, vos kelis kartus spustelėję pelės klavišą parengsite pardavimų prognozę reikiamam laikotarpiui, asmeniui arba produktui. „Teamgate“ pardavimų prognozė pateiks vaizdžią, visa apimančią diagramą:

 • ankstesnių laikotarpių pardavimų rezultatus;
 • piltuvėlyje esančius planuojamus pardavimus – galimybes;
 • pardavimų rezultatus tam tikru metu;
 • pardavimų tikslus.

Teamgate-Sales-Pipeline-Forecast-1

Kas iš to?

Ankstesnių laikotarpių pardavimų informacija pagrįstos prognozės rodo, kokia situacija bus laikotarpio pabaigoje. Tai yra labai svarbu formuojant pardavimų rinkos įžvalgas. Turėdami šiuos duomenis kritinėse situacijose galėsite imtis apgalvotų veiksmų.

Daugiau informacijos apie „Teamgate“ CRM pardavimų prognozes rasite „YouTube“ kanale.

AUTORIUS

Pardavimų ir IT panaudojimo pardavimuose įžvalgomi dalinasi „Blue Bridge“ grupei priklausanti „Teamgate“ komanda,  pristačiusi ir sėkmingai vystanti tarptautinėje rinkoje pripažintą pardavimų ir ryšių su klientais valdymo sprendimą.

ryšių su klientais valdymas|teamgate crm

Įvertink šį straipsnį

  Prenumeruokite ir gaukite žinias pirmieji

  Taip pat skaitykite

  Skaityti daugiau
  Skaityti daugiau