Technologinės naujienos

„Microsoft Azure“ naujienos | 2022 lapkritis

Podcast’ai Spotify platformoje

Sniegas turi mažai įtakos „Azure“ darbui, todėl „Blue Bridge“ IT architekto Gintaro Vaidakavičiaus atrinktos naujienos nesibaigia.

Akcentai: būna ir taip – kuo didesnis galingumas, tuo mažiau kainuoja; jau galima kurti „kosmines“ aplikacijas; VM naudoja 400 Gbit duomenų perdavimo tinklus; duomenų centrai gali dirbti ir neteršiant aplinkos.

„Azure monitor“ paslauga, kartu su kitais platformos įrankiais (AKS, Azure Container Apps ir Azure Functions), gali pagelbėti kuriant aplikacijas, veikiančias tik debesų platformoje (cloud native).
„Azure VMware Solution“ paslauga pildosi vis naujomis funkcijomis, didinančiomis aplikacijų pasiekiamumą ir pajėgumą.
„Azure Front Door“ paslauga leidžia migruoti CDN (content delivery network) turinį be išjungimo (zero downtime).
„Azure Load Balancer“ paslauga leidžia kurti atsparią, iš viso pasaulio pasiekiamą IT architektūrą, optimizuotą lokaliai (konkretiems klientams) prieigai.
• „Microsoft“ duomenų centrų efektyvumas kasmet didinamas, mažinant energijos ir vandens sąnaudas, taip pat pereinant prie ekologiškesnių energijos šaltinių arba gerinant duomenų centrų aplinką ir plečiant žaliąsias zonas aplink juos.
„Azure Payment“ HSM paslauga, skirta skaitmeninių apmokėjimo sistemų darbo saugai didinti, nuo šiol prieinama visiems klientams.
• „Gartner“ paskelbė „Microsoft“ vienu iš 2022 m. lyderių debesų infrastruktūros ir platformos paslaugų kategorijoje, pilno API valdymo gyvavimo ciklo vienu iš lyderių.
• „Accenture“ ir „Microsoft“ smarkiai plečia „Microsoft Energy Data“ paslaugas OSDU duomenų platformoje.
„Forrester“ atliktos ekonominio poveikio studijos duomenimis, „Azure Arc“ paslaugos atsiperkamumas klientams per 3 metus siekia 206 procentus.
„Microsoft“ kaštų valdymo paslaugos atnaujinimai (2022 10).
„Azure Multi-Factor Authentication Server“ paslauga nustos veikti 2024 m. rugsėjo 30 d., todėl klientams, naudojantiems šią paslaugą, metas pradėti planuoti migravimą.
Dirbtinio intelekto technologijos naudojamos nestruktūruoto biomedicininio teksto analizei ne tik anglų kalba.
„Azure Orbital Space“ SDK bibliotekos leidžia bet kuriam programų kūrėjui tapti kosmoso programų kūrėju.
Naujos „Azure“ ugniasienės galimybės.
• „Azure“ toliau plečia dirbtinio intelekto skaičiavimo pajėgumus, žadančius daug greitesnius rezultatus su daug didesniais kiekiais duomenų.
NBA su „Microsoft“ dirba kartu, modernizuodami gerbėjams skirtų aplikacijų patogumą ir gerindami patirtį.
Nepriklausomiems programinės įrangos tiekėjams „Microsoft Cloud“ suteikia galimybę užsidirbti, kuriant SaaS paslaugas.
IoT, dirbtinis intelektas ir skaitmeniniai dvyniai padeda siekti tvarumo tikslų efektyviai naudojant energiją, statant tausojančius aplinką pastatus, gerinant viešųjų paslaugų infrastruktūrą ir saugant aplinką agrikultūrinėse ar maisto pramonės srityse.
Pristatytos naujos HX ir HBv4 serijos VM, skirtos HPC paslaugoms ir naudojančioms pačias naujausias technologijas, kurių visuma geba atlikti operacijas iki 8x greičiau, lyginant su 4 metų senumo kompiuteriu.
„Project Flash“ yra „Azure“ komandos kodinis pavadinimas projekto, skirto „Azure“ VM pasiekiamumui ir patikimumui didinti, suteikiant klientams galimybę geriau matyti VM darbą ir su VM darbu susijusius įvykius.
„Azure“ paslaugos bus pristatytos Dalase, JAV, vykstančiame Supercomputing renginyje.
• „Azure“ siūlo rekomendacijas ir būdus, kaip mažinti energijos suvartojimą, anglies dvideginio išmetimą į atmosferą ir matuoti progresą .
• „Azure Resource Manager“ nuo 2023 m. rudens nebepalaikys TLS 1.1 saugos protokolo.
„Microsoft“ kaštų valdymo atnaujinimai (2022 11).
„Voltus Azure“ padeda pasiekti didesnį našumą, tuo pačiu mažinant kaštus.

Jeigu norite sužinoti apie „Microsoft“ paslaugas verslui, užpildykite formą.

azure

Įvertink šį straipsnį

    Prenumeruokite ir gaukite žinias pirmieji

    Taip pat skaitykite

    Skaityti daugiau
    Skaityti daugiau