Privatus

HPE Synergy įrenginiai skinasi kelią Lietuvos rinkoje

Podcast’ai Spotify platformoje

Praėjusių metų pradžioje pradėti gaminti „HPE Synergy“ įrenginiai sparčiai skinasi kelią į vartotojų rinką. Jau ne vienas „tradicinės“ IT infrastruktūros „Blue Bridge“ klientas įvertino naujos kartos „Synergy” įrenginius – integruotus sprendimus, skirtus valdyti duomenų saugojimo, tinklų ir IT infrastruktūros elementus.

„HPE Synergy“ apima kur kas daugiau nei serverius, tinklus ir duomenų saugyklas. Tai – sprendimas, kuris padės organizacijoms sukoordinuoti IT funkcijas į vieną, paprastai valdomą visumą.

Modeliuojamoji infrastruktūra padeda atlikti veiksmus, kurie su „tradicine” IT funkcijų architektūra būna sudėtingi:

 • Greitai ir paprastai diegti atnaujinimus;
 • Užduotis atlikti bet kurioje aplinkoje – serveriuose, virtualiuose serveriuose ir konteineriuose;
 • Kritines įmonei užduotis galima atlikti nesijaudinant dėl infrastruktūros resursų perkrovimo.

Kitaip sakant, „HPE Synergy” skirtas perorganizuoti IT infrastruktūrą taip, kad ji būtų lankstesnė, greitesnė ir patogesnė.

Muitinės informacinių sistemų centras įsigijo „Synergy” įrenginius

Iki 2017 m.  Muitinės informacinių sistemų centras naudojo „HPE Blade” tipo serverius, tačiau pastarųjų gamyba netrukus bus nutraukta, tad įvertinus siekį toliau vystyti tą pačią IT infrastruktūros koncepciją, ir, su „Blue Bridge“ specialistų pagalba įvertinus rinkoje siūlomus sprendimus, Muitinės informacinių sistemų centras nutarė įsigyti „HPE Synergy” tipo serverius.

Konsolidavus infrastruktūrą ir įdiegus naujos kartos „Synergy” serverius, įrangos našumas tapo didesnis, Muitinės informacinių sistemų centras sutaupė įrangos licencijų, taip pat ir garantinės priežiūros licencijų kiekį.

Labai vertinama tai, kad „Synergy” – išskirtinai patikimi serveriai. Beveik visi „HPE Synergy” komponentai dubliuoti, o kai kurie – pavyzdžiui, ventiliatoriai, maitinimo šaltiniai – net kelis kartus. Tai reiškia, kad net sugedus keliems iš jų, tai neturi įtakos bendram įrenginio veikimui.

Įvertinti „Synergy” privalumai

„Blue Bridge“ IT labaratorijoje intensyviai analizuotas „HPE Synergy” įrenginys pasižymi keliais pagrindiniais privalumais, kuriais dalinasi „Blue Bridge“ duomenų centrų infrastruktūros skyriaus vadovas Miroslav Chvoinicki.

HPE Synergy Blue Bridge serverinėje

Vienas didžiausių „HPE Synergy” privalumų yra patogi ir vientisa IT infrastruktūra. „Galimybė optimizuoti ir konsoliduoti savo duomenų centrą, t. y. pakeisti seną įrangą (serveriai, tinklų masyvai, tinklo įranga ir kt.) vienu nauju, patikimesniu, taupesniu ir ženkliai kompaktiškesniu įrenginiu bei galimybė patogiai valdyti IT resursus yra įvertinta ir jau ne tik mūsų specialistų, bet ir pirmųjų Synergy klientų. Džiugina ir tai, kad įsigijus šį sprendimą, gaunamas ne šiaip įvairių IT įrenginių „komplektas“, bet tarpusavyje suderintų komponentų rinkinys, kuris jau išbandytas, sukonfigūruotas ir visiškai parengtas naudojimui. O tai ypatingai patogu, nes nebereikia skirti papildomo laiko ir pinigų skirtingų komponentų derinimui tarpusavyje, pajungimui, nustatymui ir t. t.“, – apie įrenginį pastebi M. Chvoinicki.

Kitavertus, net ir ištikimi tradicinės infrastruktūros mėgėjai įvertino galimybę susiskurti hibridinės infrastruktūros modelį. „Labai patrauklu tai, kad turėdami tik šį įrenginį, jo savininkai gali lengvai įgyvendinti nuolat populiarėjantį ir labai patogų hibridinį modelį: svarbiausią informaciją saugoti savo serveriuose, o mažiau svarbią, bet užimančią daug vietos – „debesyje“, – pasakoja M. Chvoinicki.


Norite sužinoti daugiau apie „HPE Synergy” įrenginio galimybes?

Susisiekime: +370 699 52414, miroslav.chvoinicki@www.bluebridge.lt

Miroslav Chvoinicki – „Blue Bridge“  Duomenų centrų infrastruktūros skyriaus vadovas

 

Įvertink šį straipsnį

  Prenumeruokite ir gaukite žinias pirmieji

  Taip pat skaitykite

  Skaityti daugiau
  Skaityti daugiau